НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ANNUAL YOUNG MEDICAL SCIENTISTS’ CONFERENCE 2018 – РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ!

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та  Студентське наукове товариство імені О.А. Киселя нагадує, що реєстрація на Міжнародну науково-практичну конференцію «Міжнародна конференція молодих науковців 2018», більш відому як «Annual Young Medical Scientists’ Conference 2018», триває!

Шановні учасники, звертаємо вашу увагу на оновлення правил подачі робіт. Окрім прикріплення тексту тез у особистому кабінеті на сайті aymsconf.com, необхідно надіслати скановану копію роботи із підписом завідувача кафедри (відділення), на базі якої проводилося дослідження, на електронну адресу info@aymsconf.com, вказавши у темі листа прізвище автора, який реєстрував роботу на сайті.

Офіційні мови конференції – українська та англійська.

Конференція відбуватиметься протягом 3х днів – 23-25 листопада 2018. До програми заходу входять три лекції від провідних лікарів та науковців України, 20 практичних майстер-класів, серед яких:

–          Сучасні методи дослідження в отоларингології

–          Сучасні методи дослідження в офтальмології

–          Ехо-КГ

–          Ендоскопія ШКТ

–          BLS дорослих

–          BLS дітей

–          Шов нирки

–          Внутрішньошкірний шов

–          Кишковий шов

–          Техніка лімфаденектомії

–          Полімеразна ланцюгова реакція

–          Алгоритм обстеження пацієнта-жертви фізичного насилля лікарем будь-якого фаху

–          ПЕТ-КТ

–          Динамічна реносцинтіграфія

–          Техніка проведення люмбальної пункції

–          Алгоритм ведення гострих маткових кровотеч

–          Дерматоскопія

–          Правила надання медичної допомоги у червоній, жовтій та зеленій зонах

Протягом секційних засідань 24 листопада будуть представленні дослідження студентів та молодих вчених із галузей:

–          Акушерства та гінекології

–          Анестезіології та інтенсивної терапії

–          Біоінженерії та біотехнологій

–          Внутрішньої медицини

–          Дерматології та венерології

–          Імунології та алергології

–          Інфекційних хвороб

–          Морфології та патоморфології

–          Неврології та нейрохірургії

–          Онкології

–          Оториноларингології

–          Офтальмології

–          Педіатрії

–          Профілактичної медицини та громадського здоров’я

–          Психіатрії та медичної психології

–          Радіології

–          Стоматології та щелепно-лицевої хірургії

–          Урології

–          Фармакології та фармації

–          Фізіології та патофізіології

–          Хірургії

Окрім реєстрації для представлення результатів власних досліджень, учасники мають можливість стати вільними слухачами конференції, відвідати всі лекції, майстер-класи та секційні засідання.

Реєстрація відбувається за посиланням aymsconf.com. Свіжі новини про конференцію можна знайти за посиланням – facebook.com/aymsconf/ Задайте питання листом на електронну адресу info@aymsconf.com

 

З повагою,

Організаційний комітет AYMSConf 2018

 

Розклад засідань студентських наукових гуртків у період з 17 по 19 жовтня 2018

1. 17 жовтня 2018 року о 15.30 відбудеться засідання студентського наукового гуртка кафедри внутрішньої медицини 3. Тема засідання: “Саркоїдоз, алергічний альвеоліт: клініка, діагностика, лікування”. Керівник гуртка д.мед.н., доцент Загородній Максим Іванович. Місце проведення: Госпіталь з поліклінікою ДУ МВС України, вул. Платона Майбороди, 19, 2 поверх. Староста гуртка Комкіна Марія (0661306322).
2. 18 жовтня 2018 року о 16.30 відбудеться засідання студентського наукового гуртка кафедри психіатрії та наркології . Староста гуртка – Чернікова Валерія. Місце проведення – вул. Кирилівська 103, ТМО «Психіатрія», каф. психіатрії та наркології, лекційна аудиторія
3. 18 жовтня 2018 року о 17:00 відбудеться засідання студентського наукового гуртка кафедри патофізіології. Тема – “Зайко М.Н. – видатний вчений-патофізіолог”. Староста гуртка – Грішов Андрій. Місце проведення – фізико-хімічний корпус, 4 поверх, кафедра патофізіології, ауд. № 8.

Звернення адміністрації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Шановні працівники Університету!

Дозвольте, в першу чергу, привітати Вас з початком навчального року та побажати здоров’я Вам та Вашим родинам, успіхів в роботі нашого Університету та процвітання нашої незалежної Держави. Хочемо подякувати Вам, що не зважаючи на складний період в роботі нашого Університету, ви чесно і самовіддано виконуєте свій громадянський обов’язок з навчання майбутніх лікарів.

Хочемо поінформувати Вас, спираючись на законодавчі документи, про події, які мають місце в НМУ імені О.О. Богомольця. Після призначення в. о. ректора Науменка О.М. (наказ МОЗ України № 1639 від 07.09.2018 року), 10.09.2019 р. було оголошено наказ про звільнення його з посади проректора з науково-педагогічної, лікувальної роботи та післядипломної освіти без погодження з МОЗ України. О.М. Науменко обраний на посаду проректора Вченою Радою Університету, яка в червні 2018 року одностайно схвалила звіт про виконання лікувально-консультативної роботи в НМУ імені О.О. Богомольця. Починаючи з 10.09.2018 року О.М. Науменко, зареєструвавши наказ про своє призначення в канцелярії Університету, не зміг приступити до виконання обов’язків ректора, оскільки робота відділу кадрів та канцелярії щодо реєстрації наказу про виконання обов’язків ректора була заблокованою (подані відповідні заяви до Шевченківської поліції м. Києва). 11.09.2018 року охорона адмінкорпусу не пропустила його до адмінбудівлі, мотивуючи це тим, що він звільнений з посади проректора Університету.

Подальші події, починаючи з 14.09.2018 року, коли команда екс-ректорки інформувала про блокування адмінбудівлі на бульв. Шевченка, 13 поліцією Шевченківського району, розвивались за зовсім іншим сценарієм, зовсім протилежним інформації, яку Вам надавали. З 9.00 вхідні двері ректорату були зачинені зсередини, всередині в приміщеннях було вимкнено світло, а на дверях було вивішене оголошення про закриття ректорату з технічних причин, а працівникам рекомендовано організувати свою роботу в приміщеннях на пр. Перемоги,34. У зв’язку з тим, що виконувач обовязків ректора не зміг потрапити на своє робоче місце, МОЗ звернувся до поліції Шевченківського району щодо розблокування роботи адмінкорпусу Університету. Після 11.00 в супроводі поліції виконувач обовязків ректора зміг потрапити в приміщення ректорату, де спокійно в холі знаходились проректори Никитюк О.А., Цехмістер Я.В. і зав. кафедрою Мішалов В.Г. з начальниками відділів, декількома колишніми студентами та іншими особами. Як з’ясувалося пізніше, «технічними причинами» відсутності світла в приміщеннях ректорату було навмисне пошкодження електрощитової в підвальному приміщенні, що зафіксовано слідчо-оперативною групою поліції на відеокамеру. Також в цей день Шевченківським УП ГУНП України в м. Києві проводились слідчі дії в рамках кримінального провадження щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 341, 353, 356 та 357 ККУ: на відеокамеру було зафіксовано відкриття приміщень ректорату, та відсутність в установлених місцях документації, оригіналів статутних документів та печатки НМУ.

З 17.09.2018 року по 28.09.2018 року начальники структурних підрозділів та переважна більшість співробітників ректорату так і не з’явились на своїх робочих місцях, про що кожного дня створювались відповідні комісійні акти їх відсутності.

З 19.09.2018 року по 27.09.2018 року в Університеті в приміщеннях адмінкорпусу на бульварі Шевченка, 13 працювала комісія МОЗ України (наказ № 96-Адм від 18.09.2018 року) для проведення комісійної перевірки фінансово-господарської діяльності, додержання статуту, контролю за ефективним використанням та збереженням державного майна НМУ імені О.О. Богомольця за період з 01 жовтня 2015 року по 18 вересня 2018 року. Але робота комісії блокувалась наказами екс-ректорки та її підлеглих шляхом ненадання документації для перевірки та відсутністю керівників та співробітників структурних підрозділів на робочих місцях за адресою бульвар Шевченка, 13. Комісія виявила, що у приміщенні ректорату НМУ відсутні документи, які регулюють роботу закладу, – оригінал Статуту університету, оригінал та копії ліцензій на провадження освітньої діяльності, оригінал та копії сертифікатів на акредитацію, правила внутрішнього трудового розпорядку, документація стосовно захисту персональних даних працівників університету, накази про призначення, звільнення, переведення та відпустки, накази про встановлення надбавок та премій співробітникам, бюджетні запити та розрахунки до бюджетних коштів, річний план закупівель, протоколи засідань тендерного комітету – загалом відсутні більше трьох десятків ключових документів. Наразі їх місцезнаходження невідоме. Однак відсутність цієї документації фактично унеможливлює функціонування університету, господарську діяльність, у тому числі освітню. До комісії надходили численні повідомлення від співробітників, викладачів та студентів про те, що потрібні для роботи комісії документи зникають, або не надаються комісії за прямими вказівками Катерини Амосової та її прибічників – Володимира Мішалова, Олександра Никитюка та Ярослава Цехмістера. Також екс-керівництво погрожує кримінальною відповідальністю тим співробітникам та викладачам університету, які погоджуються співпрацювати із членами комісії МОЗ України, а також визнаним МОЗ України в.о. ректора університету.

Але ми надіємось, що мудрий і прекрасний колектив Університету правильно розставить акценти в ситуації, що склалася і прийме правильне рішення щодо легітимності керівництва НМУ імені О.О. Богомольця, як провідного державного закладу вищої медичної освіти.

З глибокою повагою,

Адміністрація Університету

ДО УВАГИ ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР

“Міжнародна конференція Annual Young Medical Scientists Conference 2018” – реєстрація відкрита

Реєстрація на “4 Міжнародну конференцію Annual Young Medical Scientists Conference 2018” відкрита на сайті aymsconf.com  та триватиме до 19 жовтня 2018 для активних учасників та до 9 листопада для вільних слухачів. Звертаємо Вашу увагу, що робочі мови конференції українська та англійська. Дати конференції – 23-25 листопада 2018. Деталі щодо програми заходу та правил реєстрації за посиланнями aymsconf.com та www.facebook.com/aymsconf. Нагадуємо, що конференція внесена до “Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році”, а тези доповідей будуть опубліковані у спеціальному випуску “Українського науково-медичного молодіжного журналу”.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ТЕРМІНІВ РОБОТИ КОМІСІЇ З ПОНОВЛЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН У НМУ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ТЕРМІНІВ РОБОТИ КОМІСІЇ З ПОНОВЛЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ СТУДЕНТІВ У НМУ

ЩОДО ВИГОТОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКІВ

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ, ЯКІ НЕ СКЛАЛИ СЕМЕСТРОВІ ІСПИТИ

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ МАЮТЬ АКАДЕМІЧНУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ