МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ»

25.04.2017

Шановні колеги!

Раді запросити Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії», що відбудеться 26-28 квітня 2017 року у м. Києві.
Конференція приурочена 15-річчю з дня заснування Факультету біомедичної інженерії (стара назва – Міжуніверситетський медико-інженерний факультет).

Організатори конференції:
Національна академія наук України, Національна академія медичних наук України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Національний медичний університет України імені О.О. Богомольця, Громадська організація «Всеукраїнська асоціація біомедичних інженерів і технологів».

Місце та час проведення:
26 квітня, 9.00-15.20 – проспект Перемоги, 34, НМУ імені О.О. Богомольця, Морфологічний корпус, Аудиторія №2.

27 квітня, 9.00-16.00 – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проспект Перемоги, 37, Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка.

Мета Конференції:
Створення єдиного інформаційного простору для міждисциплінарної співпраці в галузі біомедичної інженерії, технології та виробництва медичної техніки і біоматеріалів. Розвиток науково-дослідної співпраці між НТУУ “КПІ” І. Сікорського та НМУ імені О.О. Богомольця.

Під час Конференції презентуватимуться нові розробки, участики мотимуть можливість увійти у робочі групи для реалізації інноваційних проектів з розробки, виробництва і впровадження медичної техніки, біоматеріалів та пов’язаних з ними технологій охорони здоров’я.
Робочі групи будуть діяти на постійній основі за напрямками:
1. Підготовки нормативних і законодавчих актів для реформування та розвитку галузі;
2. Організації та виконання спільних проектів з розробки та виробництва імпортозамінюючої техніки і біоматеріалів, та їх впровадження в практику охорони здоров’я;
3. Підготовки державних програм і міжнародних інвестиційних проектів за пріоритетними напрямки біомедичної інженерії і технології.

Мови Конференції:
Офіційні мови Конференції: українська та англійська.

ПРОГРАМА

Науково-дослідна частина