ДЕНЬ ДЕСЯТИЙ РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
12 липня 2011
Слово абітурієнтам:
Янушевич Олексій (м. Житомир)
                Взагалі-то опанувати професію лікаря я захотів  не так давно і вирішив дізнатися – де ж краще навчатися. Спочатку проаналізував рейтинги ВНЗ України, потім поцікавився у знайомих та порадився з батьками. Як результат – обрав саме НМУ ім. О.О. Богомольця як найпрестижніший медичний заклад України. Про це, до речі, свідчать гарні відгуки найрізноманітніших людей з якими довелось зустрічатися. Та найголовніше для мене – здійснилася мрія бабусі. Вона дійсно хотіла, щоб в родині був лікар, і я щасливий, що саме мені випала така честь.
                Документи приїхав подавати з родичами, які мене підтримують та додають мені впевненості в моєму виборі. Цікаво, стільки багато  уваги приділено потребам абітурієнтів та їх батьків, зокрема  задля підвищення інформативності людей є чимала  кількість вказівників на території  Університету.
 
 Пророкова Анна (м.Київ)
                Медицина…як довго я цього чекала. Зростала в родині лікарів і здається ще вчора ми з подружками грались в «лікаря та хворих»,а вже сьогодні я подаю документи до НМУ ім.О.О. Богомольця. Це й справді можна назвати здійсненням мрії. Та ще й якої – за відгуками майже всіх знайомих, КНМУ є одним із найкращих вищих учбових закладів України.
Шлях до університету видався досить тривалим – почався він з дитячих забав, навчання в школі, десятків томів прочитаної літератури, навчання в медичному коледжі №1 (м. Київ),а закінчився складанням ЗНО. Не забуду хвилювання на шляху до університету : «Аби нічого не забути»,«лише обійтись без непорозумінь при подачі».   І що мене тут очікувало? Здивування…Приємне здивування – приймальна комісія працює як годинник. Без жодного поспіху, як єдиний організм.
Потрапивши до списків зарахованих, я вже на 100% прикладу всі зусилля для того,щоб гідно носити звання «Студент Національного Медичного Університету імені О.О. Богомольця»
Карюченко Руслан (м. Світловодськ Кіровоградська обл.)
                Особисто в мене все дуже просто – хотів стати лікарем ще з дитинства. Не знаю як це можна пояснити, та моя симпатія до цього закладу зростає в геометричній прогресії. Прийшов я до університету з пакетом документів, прочитав інформацію на плакаті… Вона звичайно досить вичерпна, та все ж дещо було незрозуміло. Ці питання було досить швидко вирішено з студентським секретаріатом. Далі я впевнено пішов «здаватися». Також мені сподобалася робота батьківського комітету – роботу було організовано на високому рівні.
Ковальова Альона (м. Щорс Чернігівська обл.)
                У перші дні приймальної комісії я вирішила документи не подавати,адже не мала бажання провести цілий день в черзі. Почала саме з НМУ, оскільки  їхати сюди було найближче. Справа в тому, що я ще чітко не визначилася з майбутньою професією – бажання бути лікарем з’явилося менше як півроку тому. Зараз не можу абсолютно впевнено говорити, що ця професія саме для мене,адже треба ще гарненько все обміркувати. Хочу додати, що час, проведений у черзі, серйозно стомлює. Саме тому досить важко правильно висловитися – єдине, чого точно я хочу,  це подати документи і просто відпочити.
Легановська Марина (м. Одеса)
«З шести років відвідувала художню школу, захоплююся декоративним мистецтвом. Але з 8 класу, завдяки чудовій вчительці, я закохалася у біологію. Займала призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з біології серед школярів, була лауреатом стипендії Президента України. Я, якщо можна так сказати, - олімпіадна дитина. Я вирішила, що моє життя має неодмінно бути пов’язано з біологією. Мої бали по трьом предметам всі вище 195, тому можу сподіватися на навчання в найкращому медичному Університеті країни».
Юсібов Рафаель (м. Бровари Київська обл.)
Закінчив медичний коледж №4 за фахом зубний технік. Моя сестра навчається в цьому Університеті на 5 курсі на лікувальному факультеті. Мрію потрапити в число студентів стоматологічного факультету.
Кононюк Юлія (м. Первомайськ Миколаївська обл.)
Після того, як сама пережила операцію на серці, я прочитала книгу Миколи Амосова «Мысли и сердце» і вирішила стати кардіологом.
Мельник Ігор (с.Борщів  Баришевський р-н Київська обл.)
У мене був вибір: або після 8 класу потрапити на навчання в Суворівське училище, або після 11 класу йти вчитися на лікаря. Мала зарплатня наразі мене не відлякує. Думаю, поки я буду навчатися, платня лікаря буде гідно оцінена державою.
Базалецький Олександр з мамою Раїсою Миколаївною та батьком Юрієм Сергійовичем (с. Паркурівці Вінницький р-н Вінницька обл.)
Дякуючи моїм батькам, я потрапив на професійну стежку свого життя – в медицину. Після закінчення медколеджу у Вінниці мрію стати студентом медичного університету. Привіз документи для вступу на факультет підготовки лікарів для Збройних Сил України. Я відчуваю, що військова медицина – це дійсно моє коло діяльності.
Драгунська Мар’яна та Волощук Олексій (с. Нанково Хустський р-н Закарпатська обл.)  
Ми – однокласники, наші батьки працюють у медичній сфері, тому і ми вирішили стати лікарями. Приглядаємося до різних університетів, тут подобається нам дуже, сподіваємося, що Господь допоможе нам у нашому прагненні потрапити на студентську лаву.Всі новини