НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АДМІНІСТРАЦІЯ КАТЕРИНИ АМОСОВОЇ ВИКОНАЛА СВОЇ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПЕРЕД СТУДЕНТАМИ – СУЧАСНІ СПОРТИВНІ ЗАЛИ У ГУРТОЖИТКАХ ПОВНОЦІННО ОСНАЩЕНІ І ПРАЦЮЮТЬ НАПОВНУ

12.11.2018

Спортивні зали у студентських гуртожитках НМУ, де проживають вітчизняні студенти (вул полковника Шутова, 14) та іноземні (бул. Чоколівський 39), ніколи не бувають порожніми. Активний відпочинок після лекцій та практичних занять у навчальних корпусах – лише на користь фізичному здоров’ю, до того ж додає позитивних емоцій. Тим паче, що для занять спортом на сучасних тренажерах студентам НМУ не потрібно шукати спеціальні спортивні зали та платити за це чималі кошти.

Турбота про організацію корисного дозвілля студентів НМУ для Голови Вченої ради НМУ ім. О.О.Богомольця, члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора Катерини Амосової та очолюваної нею адміністрації НМУ ім. О.О. Богомольця, завжди були пріоритетом.

Спортзал на території студмістечка  (гуртожитоку № 3), урочисто відкрито у переддень нового 2017 року. Серед спортивного обладнання – мультифункціональні тренажери, бігові доріжки, орбітреки, шведські стінки з навісним обладнанням, гантелі, гирі, м’ячі.

Втілити проект створення спортзалу було нелегко, адже цьому передували серйозні ремонтні роботи із заміною труб, підсиленням фундаментного перекриття та колон в приміщенні гуртожитку. Коли порівнюєш фотознімки цих приміщень до ремонту і після, то просто дивуєшся, як будівельникам вдалося перетворити занедбані підвали на сучасні спортзали.

Важливо, що даний проект – це не відновлення старого, а створення найсучаснішого нового. За два роки він став улюбленим місцем проведення вільного часу для студентів університету.

У тому, що дуже популярним місцем для студентів є спортивний зал, ми пересвідчились і у гуртожитку на бульварі Чоколіівському, 39. Практично усі тренажери задіяні. Студенти, серед яких і іноземні громадяни, і вітчизняні, дуже задоволені.

Спорт – це невід’ємна частина життя студентів НМУ ім. О.О.Богомольця. Адміністрація Катерини Амосової виконала положення своєї програми капітальної реконструкції Університету, у тому числі, у частині створення належної бази для занять фізкультурою і спортом – сьогодні студенти НМУ мають можливість реалізувати себе у спорті, корисно і безкоштовно відпочивати, набиратися сил і здоров’я. Адже майбутній лікар має бути не лише високоосвіченим, мати усі необхідні знання і професійні навички для лікування людей, а й бути прикладом здорового способу життя.