НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЧЕРГОВИЙ ВЕБІНАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ НАПИСАННЮ ПІДРУЧНИКА “УКРАЇНСЬКА МОВА ЯК ІНОЗЕМНА”

02.04.2018

30 березня 2018 року на кафедрі україністики НМУ відбувся черговий робочий вебінар, присвячений написанню підручника «Українська мова як іноземна».

Участь у вебінарі взяли представники всіх кафедр медичних університетів України, де навчаються іноземні студенти. Це вже другий вебінар, присвячений проблемі укладання підручника, на якому обговорювались не лише структура та тематичне наповнення, а й окремі уроки, створені майбутніми авторами підручника. Вебінар є свідченням плідної співпраці викладачів кафедри та їхніх колег з вищих навчальних медичних закладів України. Наразі мета такої співпраці – створити єдиний національний підручник для вивчення державної мови іноземними студентами-медиками, які навчаються в Україні і для яких навички комунікації потрібні не лише на побутовому, а й на фаховому рівні і є надзвичайно важливими для проходження практики в українських клініках.

Наступний вебінар заплановано на 17 квітня 2018 р. Завершення роботи над підручником планується до кінця поточного року.

Кафедра україністики