КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ ГИРЬОВОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

13.12.2018

9 грудня 2018 року в спортивному комплексі НМУ імені О.О.Богомольця відбувся черговий Кубок Федерації гирьового спорту України. У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів, тренерів, суддів з 6 регіонів України. Змагання проводились за підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. У відкритті змагань взяли участь начальник Київського міського відділення (філії)  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Заслужений працівник освіти України Бобровник Сергій Ілліч та начальник навчально-спортивного відділу КМВ Комітету ФВС МОН України В’яла Оксана Миколаївна. У програмі відкриття змагань взяла участь група спортивного чирлідингу НМУ імені О.О.Богомольця, тренер – доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я Пустолякова Л.М. У командному заліку перше місце посіла збірна команда м. Києва, на другому місці спортсмени Житомирської області, третє місце у команди  Київської області. В особистому заліку призові місця у своїх номінаціях здобули спортсмени НМУ імені О.О.Богомольця, які входили до складу збірної команди м. Києва: Книжников Павло, стоматологічний факультет, – 1місце, Михайловський Юрій, ФПЛЗСУ, – 2 місце. Головний суддя змагань – професор кафедри фізичного виховання і здоров’я, суддя міжнародної категорії з гирьового спорту Щербина Ю.В., головний секретар, суддя міжнародної категорії Биков Є.Ю., м. Бориспіль.

Змагання висвітлювались на телебаченні – телеканал  X-sport.