ПЕРЕМОГИ НА БЛАКИТНИХ ДОРІЖКАХ

23.04.2018

На початку квітня 2018 року збірна команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяла участь в змаганнях Спартакіади з плавання серед студентів закладів вищої освіти міста Києва, яка відбулася в Київському національного університеті будівництва і архітектури.

У змаганнях взяли участь студенти 13 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Києва.

Збірна команда НМУ, виборюючи кожне очко на кожній з дистанцій, зайняла перше місце у своїй підгрупі. У загальному заліку збірна команда університету посіла шосте місце, поступившись лише провідним збірним командам.

Студентка 6 курсу медичного факультету №1 Чувашева Крістіна виборола бронзову медаль на дистанції 50 м брасом. Дівчатам нашої збірної команди вдалося у двох естафетах 4х50 м вільним стилем та комбінованій зайняти другі місця. Вони поступилися лише збірним командам Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Бажаємо нашим плавцям наступних успіхів на водних доріжках.