НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ ДО СКЛАДАННЯ ЛІІ КРОК-2 “ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА” ТА ТЕСТУВАННЯ IFOM

17.03.2017

Студенти 6 курсу медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця активно готуються до складання ЛІІ КРОК-2 «Загальна лікарська підготовка» та до тестування IFOM (International Foundations of Medicine – “Міжнародні основи медицини”) від МОЗ України, ДО “Центр тестування” та Національної ради медичних екзаменаторів США (NBME).

З 28 лютого по 16 березня було проведено 7 семінарів-тренінгів із дисциплін: внутрішня медицина, хірургія, акушерство і гінекологія професорсько-викладацьким складом кафедр внутрішньої медицини №3 (доцент Д.А. Пліскевич), загальної хірургії №3 (доцент В.М. Сидоренко), акушерства і гінекології №2 (професор, завідувач кафедри О.П. Гнатко).
Під час тренінгу студенти разом з викладачами вирішували та проводили детальний аналіз різноманітних ситуаційних завдань, задач, запитань із дисциплін, які викладачі підготували із USMLE STEP 2 CR Lecture Notes 2017 Kaplan. Семінари проходили в форматі жвавої дискусії, в якій студенти брали активну участь.

«Даний досвід встановив необхідність проведення подібних тренінгів, оскільки враховуючи те, що іспит IFOM є новизною для студентів-випускників 2017 року, заходи зможуть допомогти нам в підготовці до складання ЛІІ КРОК-2 “Загальна лікарська підготовка” та IFOM (International Foundations of Medicine (Міжнародні основи медицини), які відбудуться у травні 2017 року», – розповіла Ганна Швачкіна, студента 6 курсу медичного факультету №3.

Також відбулося 4 настановчих лекції по підготовці до КРОК-2 із внутрішньої медицини (професор В.Н. Крамарьов), дитячої хірургії (професор В.П. Притула, доцент В.Д. Письменний), акушерству і гінекології (доцент С.Я. Сольський). На лекціях акцентувалася увага на тестових завданнях, які представлені в буклетах минулих років та особливо на запитаннях, які містять декілька можливих правильних відповідей або містять некоректне запитання чи відповідь.

Також відбувся семінар-тренінг на тему «Гострий живіт у дітей», який проводив кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячої хірургії Письменний В.Д. Лектор детально розповів студентам про особливості перебігу хірургічної патології у дітей різних вікових груп, актуальні методи діагностики та лікування, необхідність проведення диференційної діагностики із дитячими інфекційними хворобами.

Деканат медичного факультету №3