НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Розуміючи, що кінець авантюри наближається та втративши довіру навіть до своїх поплічників, Кучин незаконно за шалені гроші з бюджету винайняв без тендеру сторонню охоронну фірму

08.01.2019

04.01.18р. на сайті Prozorro було оприлюднено «договір про надання охоронних послуг від 03.01.18р. № 01 між Національним медичним університетом ім. О.О.Богомольця та ТОВ «ТС ГРУП ЛТД».

За цим договором, скан якого наведено нижче, Кучин без проведення тендеру уклав договір на охорону всіх будівель НМУ з фірмою, яка має статутний фонд лише 10 000грн. та єдиного засновника, що є одночасно її директором.

Цікаво, що за даними сайту «Миротворець» https://myrotvorets.center/criminal/sinelnik-dmitrij-vladimirovich/, повний тезка цього директора Синельника Дмитра Володимировича є членом незаконних збройних формувань.

Укладаючи цей договір без тендеру, «борець з корупцією та надія МОЗ» Кучин всіх «обдурив», зазначивши в ньому суму, меншу за порогові 200 000,00 грн., а саме  – 199 999,00грн., при цьому, його «юридичні радники» забули йому пояснити, що ціна договору про надання послуг є не ціною послуг за перший місяць, а сумарною вартістю послуг за весь період дії договору, тобто примітивна спроба обійти вимогу про проведення тендеру зазнала фіаско, адже навіть у випадку, якщо договір укладений на 2 місяці, його ціна складає 399 998,00грн.

Про решту порушень при укладенні цього супердоговору зазначено у повідомленнях про вчинення злочину до Генеральної прокуратури України та про порушення Закону України «Про публічні закупівлі» до Рахункової палати України.

Отже, Кучин вже не довіряє навіть своїм відданим охоронцям, яких він притягнув за собою у вересні, незаконно усунувши від виконання обов’язків охоронну фірму, що перемогла у тендері.

Відтак, цей «легітимний проректор Кучин», якого призначив не менш «легітимний та ще й визнаний МОЗ Науменко», змушений гарячково укладати договір з ким попало, сплачувати наперед 50% авансу за ненадані послуги (адже інакше з ним не хочуть працювати, розуміючи його моральні якості, а також те, що за підсумками місяця він точно не заплатить), аби його не винесли з ректорату.

Але він не розуміє одного: ці «охоронці», зрозумівши, що їх втягнули у злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 КК України (а склад цього злочину є дуже цікавим: привласнення чи розтрата чужого майна, тобто відповідає і Кучин за розтрату, і охоронці за привласнення), із санкцією позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна, здадуть його моментально, розказавши слідчим, як саме відбувалося ця «допорогова закупівля», чому вартість послуг з охорони в рази перевищує ринкову і кому саме вони повинні віддати «відкат».

Копію договору, разом з копіями повідомлень до ГПУ та Рахункової палати ми направили до МОЗ, аби його очільники могли і надалі пишатися своїм ставлеником та розраховувати, що він остаточно переможе корупцію в НМУ.

Проте, злі язики кажуть, що МОЗ вже остаточно махнуло рукою на Кучина та відпустило його у вільне плавання, адже виявилося, що боротьба з К.Амосовою, крім зведення рахунків, немає іншої мети, натомість, медична реформа ще не завершена і дійшло навіть до того, що в окремих київських (!) поліклініках вимагають у школярів принести одноразові шприці для здачі аналізу крові, аби стати на облік у військоматі(!)…