НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА МОЗ УКРАЇНИ

18.07.2014

18 липня пройшла селекторна нарада МОЗ України «Питання проведення вступної кампанії до вищих навчальних закладів IV рівня акредитації МОЗ України та проблемні аспекти їх діяльності у 2014 році».

Під час відео-конференції з ректорами вищих медичних закладів були окреслені основні проблеми цьогорічної вступної кампанії та висловлені пропозиції щодо вдосконалення її організації. Учасники заходу відзначили складну ситуацію на сході України та наголосили на необхідності докладання всіх зусиль для мінімізації негативного впливу політичних чинників на приймальну кампанію 2014 року, а також створення сприятливих умов для абітурієнтів зі сходу Україну та Криму.
В.о. директора Департаменту персоналу, освіти і науки Олександр Волосовець зазначив, що «Ми усвідомлюємо, що цей липень дійсно особливий в історії медичної та фармацевтичної школи, оскільки такої складної вступної кампанії ще не було. Це дуже відповідальний період. Від нашої роботи залежить впевненість абітурієнтів, що зараз вибирають свій життєвий шлях, у своєму майбутньому. Не сумніваюсь, що вступна кампанія у кожному з вузів проходить серйозно, прозоро, достойно і демократично».
Крім того, присутні обговорили доручення Кабінету Міністрів щодо опрацювання можливості переведення студентів університетів Донецької та Луганської областей у інші медичні університети, а також звернення Міністерства фінансів з питань передачі бюджетних видатків, передбачених для вищих навчальних закладів на освіту і науку, у систему Міністерства науки і освіти.
За результатом наради були поставлені такі завдання: виконати план державного замовлення з урахуванням його збільшення, проконтролювати роботу приймальних комісій, забезпечити профілактику корупційних порушень, вчасно надати статистичну інформацію, а також підтримувати зв'язок з громадськістю.
Довідка:
Станом на сьогодні, до медичних закладів подано близько 60000 заяв, що становить 6% від загальної кількості. Серед них: до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця подали документи на вступ 4690 осіб (із них: Крим – 11, Донецька область – 6, Луганська – 8), до Львівського державного медичного університету – 6059 заяв (63 з Криму, Донецької та Луганської областей разом), до Одеського національного медичного університету – 3500 заяв (Крим – 9, Донецька область – 7).
Прес-служба МОЗ України

 

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ