ТУРНІР З КРИКЕТУ

24.04.2018

Вже четвертий рік поспіль проходить весняний турнір з крикету серед студентів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. 20-23 квітня 2018 на стадіоні НМУ чотири команди студентів старших та молодших курсів змагались за першість.

У фінальному поєдинку зустрілись команди Warriors і Expandables. У результаті довготривалої запеклої боротьби перемогу здобула команда Warriors.

За тиждень до турніру НМУ, наша збірна команда з крикету взяла участь у відкритій першості Київського медичного університету, де також набуває розвитку даний вид спорту. Серед восьми команд наша збірна команда виборола друге місце, поступившись лише збірній команді КМУ.

Попереду у нашої збірної команди заплановано багато зустрічей і турнірів. Тож, побажаємо їм успіхів.