НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ВІДКРИТО ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС РЕЄСТРАЦІЇ ЗАЯВ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ З ІНДІЇ

20.07.2016

В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця запрацював онлайн сервіс подачі заяв на вступ до університету для абітурієнтів-громадян Індії.

Відповідна форма подачі онлайн заяв розміщена на сайті НМУ імені О.О.Богомольця за посиланням http://nmuua/studentsregistration/.

Електронна форма зроблена просто і зручно, тому нею може скористатися кожен абітурієнт-громадянин Індії. Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватися і вказати наступні дані: інформацію про освітньо-кваліфікаційний рівень, адресу електронної пошти,  а також серію і номер документа, що посвідчує особу.

Сьогодні в Університеті навчається 183 студентів-громадян Індії. Сподіваємось в майбутньому контингент індійських студентів в НМУ зростатиме саме завдяки онлайн реєстрації заяв. Система електронної подачі заяв суттєво спрощує та прискорює процес вступу для абітурієнтів з Індії.

Нагадаємо, напередодні про таку співпрацю під час зустрічі домовились Надзвичайний і Повноважний Посол Індійської Республіки в Україні Пан Манодж Кумар Бхарті та ректор Університету, професор Катерина Амосова.

Прес-центр

india36