НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПЕДІАТРА

20.11.2018

Сьогодні особливий  день – вітання з професійним святом приймають люди, які у житті  кожного з нас відігравали, відіграють і завжди будуть відігравати надзвичайно велику, почесну і відповідальну роль.  Це лікарі-педіатри. Ті, хто найпершими входять у життя людини на самому його світанку. Ті, від кого залежить, яким буде цей життєвий шлях сьогодні і у майбутньому. Ті, від кого не менше, ніж від батьків залежить, чого у житті маленької, а потім дорослої людини буде більше – болі чи задоволення, суму чи радості, захоплення чи розчарування, горя чи щастя…

Відзначати це професійне свято почали у 1954 році за рекомендацією Генеральної асамблеї ООН.  Наразі у 130 країнах у  цей день лунають вітання лікарям, які допомагають діткам рости здоровими.

Щиро вітаємо усіх представників цієї прекрасної професії – тих, хто стоїть на варті здоров’я малечі сьогодні, хто вже знаходиться на заслуженому відпочинку, але продовжує бути у професії, бо інакше  не може, тих, хто лише готується стати першим лікарем людини.

Особливі вітання викладачам НМУ ім. О.О. Богомольця, які допомагають педіатрам стати висококваліфікованими спеціалістами і гарними людьми, з добрим серцем і щирою любов’ю до дітей. Вітаємо студентів, які прийняли рішення вчитися професії педіатра.

Будьте розумними, добрими, людяними, наповнюйте свої уми – знаннями, а серце – любов’ю,  щоб бути найкращими у своїй професії, щоб ростити нове покоління українців – здорових, щасливих, добрих.