НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ 2013/14 СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA» ЗА НАУКОВИМ НАПРЯМОМ «МЕДИЦИНА»

26.06.2014
Фонд Віктора Пінчука визначив переможців конкурсу 2013/14 стипендіальної програми «Завтра.UA». Цього року до участі в конкурсі долучились понад 2500 студентів з усієї України. Переможцями стали 200 студентів вищих навчальних закладів України, серед них – студенти медичного факультету №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – Мелкумян Гарік (5 курс) та Бусленко Юлія (4 курс). Переможці конкурсу протягом року будуть отримувати щомісячну стипендію розміром 942 гривні, активно залучатимуться до проектів Фонду Віктора Пінчука і PinchukArtCentre та братимуть участь в Ялтинських щорічних зустрічах (YES).
25 червня 2014р. в Київському міському будинку вчителя відбувся щорічний молодіжний форум Стипендіальної програми «Завтра.UA» на тему: «Нове покоління України: творимо завтра сьогодні», на якому обговорювалися проблеми, що сьогодні постали перед Україною, та можливі сценарії їх вирішення, ключову роль нового покоління українців у впровадженні позитивних та інноваційних змін в країні.
Спеціальним гостем церемонії нагородження переможців освітніх програм Фонду став Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, який вручив нагороди стипендіатам «Завтра.UA» та виступив з вітальною промовою. Він закликав кожного починати будувати нову Україну саме з себе: «Прогрес в країні – це не просто рішення уряду та Парламенту, це не завдання тільки для влади країни. Прогрес – це об’єднання енергії мас, мільйонів, які хочуть досягнути мети. І ви здатні стати рушійною силою цього прогресу».
Також в рамках церемонії, з публічною лекцією перед стипендіатами виступив президент Польщі (1995-2005 рр.) Александр Квасьнєвський, який закликав молодь багато вчитися, подорожувати, а також бути активними та свідомими громадянами рідної держави. Зокрема звертаючись до стипендіатів «Всесвітніх студій», він сказав: «Наразі у вас відкривається чудова можливість подивитись сучасний світ. Вивчайте все, що тільки можливо, як все навколо влаштовано та працює. А потім повертайтесь до України та будуйте власну країну як сучасну європейську державу. Боріться за свою країну, адже вона має всі можливості та потенціал стати однією з країн, що грають найважливішу роль в Європі. І ви вже не просто це можете, а просто зобов’язані це зробити!»
Засновник освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Віктор Пінчук під час свого звернення до переможців закликав їх готуватися до боротьби за перетворення України: «Останні місяці в Україні формуються різні батальйони. Ми теж щорічно створюємо свій батальйон – батальйон будівельників майбутнього нашої держави. І цього року ви повинні ставитись до себе саме як до «будбата», що буде розбудовувати майбутнє України».
Серед поважних гостей церемонії нагородження також були Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль, Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт, а також представники бізнесу та громадських організацій, що багато років підтримують діяльність студентських спільнот.
Менторами, які працювали під час форуму разом зі стипендіатами, стали керуючий партнер консалтингової компанії pro.mova Євген Глібовицький, відомий журналіст, блогер та засновник сайту «Історична правда» Вахтанг Кіпіані, засновник візійного проекту «Нова Україна» Валерій Пекар та президент PRP Group Наталя Попович.

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ

Новини Національго медичного університету НМУ