НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЯК ВІРТУАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ НМУ ПЕРЕТВОРЮЄ УНІВЕРСИТЕТ НА «ЗОНУ»

09.10.2018
1. Знайомимося з «новими обличчями» віртуальної адміністрації.
 – «в.о.проректора по адміністративно-господарській роботі і перспективному розвитку» Поливач- екс-начальник поліції охорони Київської області часів Януковича;
 –  «В.о.начальника відділу кадрів» Клименко- його колишній підлеглий по роботі в поліції охорони;
 – «В.о.начальника планово-фінансового відділу»-соратниця пана О.Науменка по роботі в команді екс-ректора Москаленка  пані Людмила Коновалова. Її підписи в статусі колишнього начальника цього відділу містяться в низці фінансових документів кримінальної справи по зникненню 20 млн грн в процесі будівництва гуртожитку #8;
 –  «В.о.головного бухгалтера» з наданим МОЗом правом підпису на банківських документах – колишня касир НМУ пані Ганна Федоренко з неповною середньою освітою.
2. «Новий порядок» доступу співробітників до адміністративного
корпусу на б. Шевченко,13: як на зону
Часи, коли всі співробітники і студенти НМУ заходили по магнітних перепустках,  залишилися в минулому.
Тепер на вході вас зупиняє працівник охорони і пропонує або записуватися в журнал для отримання доступу в майбутньому, або викликає вийти до вас  «старшого»-   «в.о.начальника відділу кадрів» або іншого «шефа». Як варіант, за командою «зверху» один з охоронців  конвоює вас до певного кабінету, наприклад, до відділу кадрів. Якщо ви прийшли на своє робоче місце, то охоронець слідкує, щоб ви не винесли з нього ані документ, ані флешку.
Зі слів наших колег, частина документів з їхніх кабінетів зникла,  а паролі в робочих комп‘ютерах зламані.
Яскраве враження на багатьох справив супровід працівником охорони не тільки до того чи іншого кабінету та каси за своїми грошима,   але і до вбиральні!
Тих, хто звільнювалися, особисті речі із кабінетів чекали в коробці на вході.
3. Незаконні звільнення за незаконною процедурою.
В порушення закону, 7-ми (!) віртуально «звільненим» за «прогули» керівникам підрозділів, які в цей час працювали на робочих місцях в учбових корпусах, прийшли «реальні» трудові книжки поштою.
Без коментарів.
4. Подальша робота АСУ і відповідальність за безпеку даних відносно корупційних ризиків лежить на  тих, хто, фігуруючи в Єдиному державному реєстрі і маючи право банківського підпису, робить кадрові рішення і забезпечує виплату заробітньої платні.
5. Поліціянти Шевченківського відділку продовжують забезпечувати екскорт  «в.о.ректора Науменка» і його доблесноі команди – тепер по учбових корпусах НМУ.
Вчора опівдні на територію кампусу по пр. Перемоги,34  в‘їхали дві легкові машини з поліціянтами, які здійснили супровід пана Науменка, підписанта ЄДР екс-в.о.ректора Кучіна, «в.о.проректора по АГР», «в.о.начальника відділу кадрів», «в.о.декана 1 медичного факультету» асистента Павловського, а також доцента кафедри акушерства і гінекології ІПО за зовнішнім сумісництвом Говсєєва  по корпусах.
Частина облич співробітників поліції були знайомі по двох попередніх зустрічах в будівлі ректорату, коли вони «прбили коридор» доя двох «в.о.» поспіль. На цей раз вони також прибули на виклик пана Науменка на «102» для забезпечення його, нібито, порушених прав на доступ до «підлеглих»- студентів і викладачів.
Насправді пану Науменку і команді , імовірно, було страшно вилізти  із свого  «бункера» з контрольованим входом і вийти на безконтрольний простір університетського кампусу.  В тому, що до «віртуальної адміністрації» не було нікому діла, захисники правопорядку пересвідчилися на власні очі, здійснюючи охорону пана Науменка  під час його обходу кімнат.
«Що це було?» ніхто не збагнув. Чергових   «слідчих дій» – не вийшло,  принайми, в учбових корпусах.
Може, рекогносцировка?
Адміністрація