НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

З Днем Студента, Bogomoletz Family!

17.11.2018
Скоро буде  5 років, як студенти нашого Університету своїм гучним протестом проти корупціі, неповаги, приниження і негідних умов життя і, подекуди, навчання,  ініціювали поворот в  історії нашоі alma mater.
Нашу університетську демократію і реальне, на противагу формально- паперовому,  визначення курсу розвитку  Університету шляхом сумісного прийняття рішень викладачами і студентами, вже не змінити.
Ще 5 років тому це було неможливим.
Природньо, що ви, наші студенти, як і всі студенти у всі часи, – дуже різні.
Хтось з запалом долучається до започаткування нових освітніх практик, змін розкладу занять і організації «відпрацювань», бореться проти недолугих тестів. (Іноді – проти будь-яких тестів, буває.)
Інші ініціюють змагання молодих науковців за університетські гранти, вимагають ремонту у віваріі і закупівлі підібраних ними моделей фантомів для опанування навичками хірурга.
Дехто береться за організацію нових форматів спортивних свят, створення креативних «просторів» у корпусах і кампусах, проведення благодійного балу у мерії, яскравих  медичних «Що?Де? Коли?» і інших івентів за інтересами.
А хтось просто хоче отримати диплом університету Богомольця мінімальними зусиллями – я саме про «навчальні зусилля», і тут наші шляхи розходяться:)
Із студентським святом вас, Bogomoletz Family!
В ваших руках – майбутнє, ваше і, певною мірою, наше – разом з майбутнім нашоі України!
Віримо в вас і зичимо щастя!
К. Амосова