НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗУСТРІЧ INSIDE NMU СТУДЕНТІВ З НАТАЛІЄЮ ЛІТВІНОВОЮ

05.10.2018

3 жовтня в морфологічному корпусі НМУ ім.О.О.Богомольця відбулася зустріч студентів університету з Наталією Літвіновою. Захід проходив в рамках серії зустрічей Inside NMU, що запроваджує науковий відділ Студентської ради факультету. Це проект, який допомагає студенту познайомитись з різними медичними спеціальностями та зсередини дізнатись про всі нюанси роботи та навчання в цій сфері. Головною метою івенту був обмін думками з судинним хірургом, науковцем, доцентом кафедри, юристом, колегою – Наталією Літвіновою.

Студенти брали активну участь в формуванні пулу інтерактивних запитань, які мали змогу поставити напередодні через гул-форму. Розмова була про те, як стати успішним студентом та про секрети продуктивного навчання. Окрім цього, Наталія Літвінова розповіла  про особистий професійний шлях: як обрала цю спеціальність та як йшла до своєї мети.

Також на зустрічі виступив Дубенко Дмитро, випускник 2017 року, старший лаборант, лікар-інтерн. В форматі інтерактивної бесіди він спілкувався зі студентами, відповідав на численні питання присутніх та в жартівливій формі поділився власним досвідом як досягти балансу між роботою, навчанням та особистим життям.

Команда INSIDE NMU чекає нових зустрічей!