НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗВЕРНЕННЯ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КАФЕДРИ ТОПОГРАФІЧНОЇ АНАТОМІЇ ТА ОПЕРАТИВНОЇ ХІРУРГІЇ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ДО ВСІХ ВІДПОВІДНИХ КАФЕДР ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ

24.10.2018

У зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства охорони здоров’я України № 1097 від 08.06.2018, який ліквідує доплати за несприятливі умови праці, чим суттєво погіршує матеріальний стан працівників медичної освіти, що знаходяться на найнижчому рівні оплати праці та працюють в несприятливих та шкідливих умовах, первинна профспілкова організація кафедри топографічної анатомії та оперативної хірургії НМУ імені О.О.Богомольця звертається з закликом до всіх відповідних кафедр вищих закладів медичної освіти підтримати наші вимоги:

  1. Негайно скасувати наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1097 від 08.06.2018 і визнати чинним наказ Міністерства охорони здоров’я України від 23 березня 1993 року № 54 «Про затвердження Переліку робіт, на яких встановлюються доплати за несприятливі умови праці працівникам організацій та установ медичної освіти України», який відповідає чинному КЗпПУ.
  1. Відновити оплату за несприятливі умови праці відповідно до статті 100 КЗпПУ та Переліку робіт, визначеному Кабінетом Міністрів України (стаття 36).
  1. У разі невиконання у двотижневий термін Міністерством охорони здоров’я України наших вимог, залишаємо за собою право вдатися до акцій протесту згідно чинного законодавства.