НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Потрібна допомога

 

dzumaЖиттєво необхідної допомоги потребує випускниця НМУ, хірург дитячої лікарні ОХМАТДИТ Крістіна Джума, яка бореться із синдромом Когана – надзвичайно рідкісною хворобою, яка знищує зір та слух, порушує координацію рухів. Вартість навіть одного курсу лікування для лікаря – не підйомна – 250 тисяч гривень.
“Дорогі друзі!
Мене звати Крістіна Джума, мені 26 років. Я працюю дитячим хірургом в Національній дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ. Я успішно лікувала маленьких пацієнтів, активно займалась науковою та громадською роботою. Допоки одного дня не трапилася атака дуже рідкісного аутоімунного захворювання, що називається Синдромом Когана. В усьому світі є тільки 200 хворих на цей васкуліт. Рецидив цих аутоімунних атак призвів до майже повної втрати зору на ліве око, зниження слуху та значні вестибулярні розлади з порушенням орієнтації в просторі.
Для того щоб зупинити прогресування захворювання, окрім високодозової гормональної терапії, необхідна біологічна терапія препаратом Ремікейд. Мінімальний 3-х місячний курс лікування коштує 10000$ (приблизно 250 000 гривень). Для мене це не підйомна сума. Тому звертаюсь до всіх небайдужих за допомогою зібрати необхідні кошти.
Понад усе мрію повернутись до нормального життя і продовжувати допомагати своїм маленьким пацієнтам! ”

Номер карткового рахунку у ПриватБанку: 5168742020301150 Джума Крістіна Ахмадівна

Контактний номер нареченого Крістіни: 063-480-72-65 Віталій