НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Спортивні секції

Назва Керівник Місце проведення занять

День та час проведення тренувань

1. Баскетбол

(чоловіки)

Макаревич Василь Юхимович, викладач

Ігровий зал

Понеділок

18.00-20.00

Середа

19.30-21.00

2. Баскетбол

(жінки)

Макаревич Василь Юхимович, викладач

Ігровий зал

Середа

17.30-19.00

П ’ ятниця

19.30-21.00

3. Гирьовий спорт

(чоловіки)

Щербина Юрій Володимирович, професор

Зал силової підготовки

Понеділок

17.30-19.00

Середа

17.30-19.00

4. Гирьовий спорт

(жінки)

Щербина Юрій Володимирович, професор

Зал силової підготовки

Середа

19.00-20.30

П ’ ятниця

17.30-19.00

5. Армспорт Ткачук Микола Іванович,

викладач

Зал силової підготовки

Понеділок

19.00-20.30

П ’ ятниця

17.30-19.00

6. Настільний теніс Васько Валерій Миколайович, ст. викладач

Ігровий зал

Четвер

17.30-19.00

7. Футбол Чернявський Юрій Дмитрович, ст. викладач

За домовленістю

Четвер

17.30-19.00

Субота

9.00-10.30

8. Футбол Омельченко Олег Вікторович, викладач

За домовленістю

Четвер

19.00-20.30

Субота

10.30-12.00

9. Шахи Радзієвський Віктор Павлович, ст. викладач

Спорт

комплекс

Четвер

16.00-17.30

 

10. Теніс Висіцький Володимир Іванович, викладач

Ігровий зал

Субота

15.00-16.30

Неділя

10.00-11.30

11. Волейбол

(чоловіки)

Гичак Костянтин Володимирович, викладач

Ігровий зал

Вівторок

18.30-20.00

П ’ ятниця

18.30-20.00

Субота

13.30-15.00

12. Волейбол

(жінки)

Гичак Костянтин Володимирович, викладач

Ігровий зал

Вівторок

17.00-18.30

П ’ ятниця

17.00-18.30

Субота

12.00-13.30

13. Спортивні танці Пустолякова Лариса Миколаївна, викладач

Зал №2,

Зал №4

Понеділок

17.30-19.00

Середа

17.30-19.00

14. Атлетизм Ситар Іван Іванович, викладач

Зал №2,

Зал №4

Понеділок

17.30-19.00

Середа

17.30-19.00

15. Оздоровчий фітнес Щербина Анна Юріївна

тренер

Зал №2

Вівторок

17.30-19.00

Четвер

17.30-19.00

16. Легка атлетика Парпауца Едуард Михайлович,

викладач

Стадіон спорткомплексу НМУ

Понеділок

17.30-18.00

Вівторок

17.30-18.00

Середа

17.30-18.00

 

Список збірної команди з волейболу

Чоловіки/Жінки

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Недогонова Дарья

Медичний факультет №1

1

3

2.

Стилик Анжела

Медичний факультет №2

1

2

3.

Бистрая Катерина

Медичний факультет №2

2

20

4.

Сокол Ольга

Стоматологічний факультет

3

4

5.

Хантіль Олександра

Медичний факультет №2

5

4

6.

Кумпаненко Яна

Медичний факультет №2

3

5

7.

Драчиньська Анастасія

Медичний факультет №3

1

9

8.

Отрощенко Оксана

Медичний факультет №4

2

14

9.

Марчак Ірина

Медичний факультет №2

2

8

10.

Кириченко Юлія

Медичний факультет №4

5

6

11.

Каплинська Анна

Медичний факультет №4

5

12

12.

Чумак Назар

ФПЛЗСУ

4

2

13.

Аль-Зубаіді Хайтам Реад Стоматологічний факультет(ін.)

1

29

14.

Орищенко Дмитро

ФПЛЗСУ

1

3

15.

Сінгаєвський Олександр

Медичний факультет №1

1

26

16.

Андрусенко Ростислав

Медичний факультет №1

3

23

17.

Маркін Микита

Медичний факультет №1

1

15

18.

Школа Богдан

Медичний факультет №3

2

13

19.

Клименко Богдан

Медичний факультет №1

6

14

20.

Боюка Дмитро

ФПЛЗСУ

1

1

21.

Сухоручко Ігор

Медичний факультет №2

4

13

22.

Ель-Кафарна Хасан

Медичний факультет №2(ін.)

2

41

Відповідальний – викладач-тренер Гичак К.В.

 

Список збірної команди з футболу

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Войтович Олег

Медичний факультет №1

3

10

2.

Дрозд Павло

Медичний факультет №4

4

8

3.

Олексюк Арсен

Медичний факультет №2

5

5

4.

Цапук Павло

Стоматологічний

3

22

5.

Раковський Олег

ФПЛЗСУ

5

3

6.

Олексюк Володимир

Медичний факультет №2

5

5

7.

Кривошея Юрій

Фармацевтичний

5

1

8.

Заєць Дмитро

Медичний факультет №4

1

9

9.

Кушнір Богдан

Стоматологічний

5

19

10.

Стеценко Тарас

Стоматологічний

2

5

11.

Жильчук Дмитро

Стоматологічний

2

6

12.

Таранов Костянтин

Медичний факультет №2

2

2

13.

Семенюк Тимофій

Медичний факультет №1

5

4

14.

Хомяков Дмитро

Медичний факультет №2

2

3

15.

Доценко Ярослав

Фармацевтичний

5

7

16.

Романчук Віталій

Стоматологічний

2

17

17.

Кривошей Григорій

Медичний факультет №4

2

16

18.

Покусов Олег

Стоматологічний

1

32

19.

Воротинцев Олександр

Медичний факультет №1

3

14

20.

Микитенко Руслан

Медичний факультет №3

1

14

21.

Барановський Тарас

Медичний факультет №2

2

2

22.

Горбунов Андрій

Стоматологічний

2

6

23.

Дейнеко Олександр

Медичний факультет №3

5

6

24.

Климов Євгеній

Медичний факультет №4

3

9

25.

Цапук Владислав

ФПЛЗСУ

2

2

26.

Цапук Марко

ФПЛЗСУ

3

2

Відповідальний, тренер – старший викладач Чернявський Ю.Д.

 

 

Список збірної команди з настільного тенісу

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Вишневський Андрій

Фармацевтичний

2

2

2.

Городецький Олександр

ФПЛЗСУ

2

2

3.

Підопригора Олена

Медичний факультет №2

3

14

4.

Будзанівський Андрій

Медичний факультет №2

2

11

5.

Гірчиця Христина

Медичний факультет №2

3

2

6.

Додатко Євгеній

Фармацевтичний (парф)

2

1

7.

Соловей Микола

Медичний факультет №3

2

9

Відповідальний – викладач Васько В.М.

 

 

Список команди з тенісу

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Савуляк Таїсія

Медичний факультет №1

1

21

2.

Гопотченко Діана

Стоматологічний

2

1

3.

Вороніна Дар ’ я

Стоматологічний

2

18

4.

Базілевський Валерій

Стоматологічний

2

18

5.

Нурматов Умиджан

Медичний факультет №2

2

45

6.

Козлов Кирило

Медичний факультет №4

3

8

7.

Войцехівська Марта

Медичний факультет №1

5

21

8.

Юзвенко Віолетта

Медичний факультет №2

1

25

Відповідальний – викладач Висіцький В.І.

 

 

Список збірної команди з баскетболу

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Гусєв Вадим

Медичний факультет №2

3

22

2.

Бурмагін Ігор

Медичний факультет №1

2

28

3.

Жупанюк Микола

Медичний факультет №3

2

8

4.

Прокопович Владислав

Стоматологічний

3

9

5.

Дмитренко Артем

Медичний факультет №3

3

7

6.

Васильєв Олександр

Стоматологічний

1

2

7.

Рудюк Тимур

Медичний факультет №1

1

15

8.

Рангін Емал

Медичний факультет №1

2

30

9.

Мазепа Остап

Медичний факультет №4

3

2

10.

Пепанін Микита

Медичний факультет №1

2

15

11.

Котельва Павло

Фармацевтичний

3

4

12.

Кузнецов Ігор

Медичний факультет №3

3

6

13.

Казьо Ярослав

Стоматологічний

5

20

14.

Черній Данил

Медичний факультет №2

3

32

15.

Фастовець Іван

Медичний факультет №4

3

3

Відповідальний, тренер – викладач Макаревич В.Ю.

 

 

Список збірної команди з гирьового спорту

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Маломуж Анна

Медичний№4

4

8

2.

Ігнатенко Олександр

Медичний№4

5

8

3.

Шматко Андрій

Медичний№3

5

12

4.

Єфименко Роман

Медичний№1

6

14

5.

Привалов Максим

Медичний№1

6

14

6.

Денисюк Віталій

Медичний№4

4

7

7.

Полюхович Аліна

Медичний№4

3

6

8.

Мелець Іван

ФПЛЗСУ

6

2

9.

Линник Юлія

Медичний№2

4

20

10.

Мазуренко Юлія

Медичний№2

4

20

11.

Хоруженко Денис

Медичний№2

3

10

12.

Дяченко Галина

Медичний№4

4

8

13.

Мураш Віталій

Медичний№4

3

20

14.

Єгембердиєв Зеріпбай

Стоматологічний

3

3

15.

Бондар Вероніка

Стоматологічний

2

2

16.

Ясинський Андрій

Медичний№2

6

9

17.

Дідик Віталій

Медичний№3

4

11

18.

Гуліч Андрій

Медичний№1

1

18

19.

Іваненко Марія

Медичний№2

2

4

20.

Бондар Вікторія

Стоматологічний

2

2

21.

Корчевний Іван

Медичний№4

1

5

Відповідальний, тренер – професор Щербина Ю.В.

 

 

Список збірної команди з легкої атлетики

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Сухоставська Вікторія

Стоматологічний

2

9

2.

Маркова Світлана

Медичний №3

1

14

3.

Боброва Анастасія

Медичний №3

1

14

4.

Дубицька Ольга

Стоматологічний

1

24

5.

Ліпінська Тамара

Стоматологічний

1

20

6.

Шундрій Анастасія

Медичний №1

1

13

7.

Амугу Аліма Етьєн

Медичний №2

2

29

8.

Амугу Амгба Барнабе

Медичний №2

2

29

9.

Гарбовський Ігор

Медичний №4

2

3

10.

Вашець Іван

Медичний №4

2

3

11.

Тімошова Каріна

Медичний №1

2

14

12.

Мороз Микола

Медичний №2

2

1

13.

Щербань Марія

Стоматологічний

2

12

14.

Лозинський Владислав

Медичний №1

1

10

Відповідальний – викладач Ткачук О.Г

 

 

Список збірної команди з шахів

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Сорока Віктор

Медичний №2

2

7

2.

Кужель Микола

Медичний №1

2

15

3.

Стряпчева ірина

Медичний №1

2

15

4.

Шевленко Остап

Медичний №2

1

14

5.

Биков Юрій

Медичний №2

2

10

6.

Вишняков Олександр

Медичний №2

1

22

Відповідальний – старший викладач Радзієвський В.П.

 

 

Список секції спортивного танцю

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Грибова Ганна

Медичний №2

1

28

2.

Ніколаєнко Софія

Медичний №1

2

26

3.

Степаненко Ганна

Стоматологічний

2

17

4.

Кулєбякіна Дарина

Медичний №1

2

26

5.

Лончук Тетяна

Медичний №1

2

23

6.

Лісняк Анастасія

Медичний №1

2

5

7.

Медвинська Марина

Стоматологічний

2

25

8.

Шишкіна Євгенія

Медичний №1

2

12

9.

Пензінь Ніна

Медичний №2

1

2

10.

Шевчук Аліна

Медичний №1

2

15

Список секції атлетизму

Прізвище, ім ` я

Факультет

Курс

Група

1.

Іщенко Богдан

Медичний №1

1

23

2.

Турин Богдан

Медичний №1

1

23

3.

Мушкет Ольга

Медичний №1

1

23

4.

Якоб Юлія

Медичний №1

1

15

5.

Нечай Анна

Медичний №1

1

15

6.

Мельнікова Анна

Медичний №1

1

15

7.

Козій Марина

Медичний №1

1

15

8.

Марищак Оксана

Медичний №1

1

15