НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДБР розслідує звільнення Амосової

13.09.2019

Справа ведеться відразу за двома статтями Кримінального кодексу – грубе порушення законодавства про працю та невиконання рішення суду, – йдеться у повідомленні Корреспондент.net

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом невиконання Міністерством охорони здоров’я рішення суду про відновлення Катерини Амосової на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця. Про це в п’ятницю, 13 вересня, повідомляє ЛБ з посиланням на матеріали суду.
Відзначається, що третій слідчий відділ Першого управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань проводить досудове розслідування у справі про грубе порушення законодавства про працю (ч. 2 ст. 172) і невиконання рішення суду (ч. 3 ст. 382) Кримінального кодексу.
В рамках розслідування Печерський районний суд дозволив ДБР доступ до документів МОЗ, які стосуються звільнення і відновлення Амосової.
Як повідомлялося 20 лютого 2018 року, МОЗ вперше відсторонило Амосову від виконання обов’язків ректора медуніверситету ім. Богомольця через зрив ліцензійного іспиту Крок для студентів-стоматологів 3 курсу. Однак уже в березні вона через суд повернула собі посаду.
А 20 вересня Печерський районний суд Києва поновив Амосову на посаді ректоранавчального закладу. Однак у жовтні Міністерство охорони здоров’я вдруге звільнило ректора медуніверситету. Після чого в грудні Окружний адміністративний суд Києва повторно поновив Амосову на посаді ректора.