НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ЮРИЧКА. МИ ПАМ’ЯТАЄМО. МИ ВДЯЧНІ ГЕРОЯМ Й ВІРИМО В ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

03.04.2019

Він був одним з кращих студентів. Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Майбутній лікар вчився на 3 курсі медичного факультету № 3 і не готувався до війни. Та війна покликала його у лави захисників України, яку він любив понад усе.

СЬОГОДНІ ГЕРОЮ ВИПОВНИЛОСЯ БИ 25!

Володимир народився 3 квітня 1994 року у Самборі Львівської області в родині лікарів. З перших днів Революції Гідності був серед її найактивніших учасників, а після поранення на Майдані одним з перших поїхав на Схід України зі зброєю в руках захищати її незалежність. Під час формування добровольчого батальйону «Айдар» записався добровольцем. Працював санітаром на передовій, пізніше — помічником кулеметника. У липні-серпні 2014 року став кулеметником розвідувально-диверсійного загону. 13 серпня 2014 року Володимир Юричко загинув в ході виконання бойових завдань.

В Університеті на честь Героя відкрито меморіальну дошку, започатковано міжуніверситетський волейбольний турнір імені Володимира Юричка, аудиторія №4 морфологічного корпусу носить його ім’я, а найкращі студенти Університету отримують іменну стипендію імені Володимира Юричка.

Ми пам’ятаємо. Ми вдячні й віримо, що пам’ять про подвиги Володимира Юричка, героїв, які віддали найцінніше – життя – у боротьбі за свободу і незалежність України, житиме у віках.
Слава Україні!
Героям Слава!