НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА УКРАЇНИ ОЗНАЙОМИЛА АДМІНІСТРАЦІЮ НМУ З УХВАЛОЮ ПЕЧЕРСЬКОГО СУДУ М. КИЄВА

02.09.2019
Сьогодні, 2 вересня 2019 року, Державна виконавча служба України забезпечила реалізацію державної політики у сфері виконання рішень судів та організацію своєчасного, повного і неупередженого примусового виконання рішень відповідно до законів України, а саме: повідомила Юрію Кучину про Ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 27 серпня 2019 р. у справі №757/45267/19-ц за позовом Черняка В.А.
Цією ухвалою іменем України заборонено МОЗ України та НМУ імені О.О. Богомольця вчиняти будь-які дії з призначення та проведення конкурсу на посаду ректора НМУ імені О.О.Богомольця на підставі оголошення про конкурс, розміщеного в офіційному друкованому органі 23 квітня 2018 р.
Ухвала Печерського районного суду м. Києва від 27 серпня 2019 р. у справі №757/45267/19-ц підлягає негайному виконанню, незалежно від її оскарження та відкриття виконавчого провадження, про що в ній прямо зазначено.
За невиконання судового рішення (в т.ч. ухвали про забезпечення позову) передбачено кримінальну відповідальність.
Державна виконовча служба України забороняє НМУ імені О.О. Богомольця проводити другий тур виборів 03 вересня 2019 р., а також вчиняти буд-які дії з підготовки та проведення виборів ректора НМУ імені О.О. Богомольця до скасування судової заборони.