НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФЕЙКОВИЙ ПРОТОКОЛ НЕЗАКОННИХ ВИБОРІВ З РЕАЛЬНИМИ ПОМИЛКАМИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МОЗУ

31.05.2019

Зважаючи на те, що, всупереч судовій забороні, 30.05.19 самопроголошена адміністрація під мовчазним прикриття посадовців МОЗ все-таки провела «вибори», вважаємо за необхідне звернути увагу на таке.

  1. Як вбачається з розміщеної на сайті nmuofficial інформації про засідання «вченої ради» 28.05.19р. адвокат О.Фрідман поінформував присутніх, що ухвала Печерського райсуду м. Києва від 21.05.19р. у справі № 757/20293/19-ц, якою заборонено проведено виробів ректора, «надійшла в університет тільки 28.05.19р.». Можливо, учасники цього зібрання повірили О.Фрідману, а можливо, він мав на увазі інший університет, проте, НМУ ім. О.О.Богомольця, так само ,як і МОЗ України, офіційно отримали зазначену ухвалу спецзв’язком 22.05.2019р., докази чого було оприлюднено та передано до матеріалів кримінального провадження. До того ж, 24.05.19р. повний текст ухвали було оприлюднено у вільному доступі в Єдиному державному реєстрі судових рішень, відтак, і НМУ ім. О.О.Богомольця, і МОЗ України, і О.Фрідман вважаються такими, що ознайомлені з її змістом, незалежно від того, чи можуть вони користуватись мережею інтернет.
  2. Далі адвокат О.Фрідман поінформував присутніх про те, що майже всі заборонені ухвалою дії вже було вчинено, тому, ухвалу, звичайно, необхідно виконувати, але тільки в тій частині, що залишилася: Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця надавати до Міністерства охорони здоров’я України протокол виборчої комісії про результати голосування працівників Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за кандидатури претендентів на посаду ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця;

Міністерству охорони здоров`я України укладати контракт з особою на заміщення посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Присутні подякували О.Фрідману за роз’яснення, взяли цю інформацію до уваги та вже через декілька годин після закінчення голосування на сайті МОЗ України з’явився той самий «протокол», який заборонено передавати.

  1. О.Фрідман за власною ініціативою чи на прохання «керівництва» ввів учасників зібрання в оману щодо змісту в ухвали, адже нею передбачено пряму заборону на проведення голосування, яке відбулося вчора.

Так, в ухвалі чітко зазначено:

Заборонити Міністерству охорони здоров`я України (місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, ідентифікаційний код: 00012925) та Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787) вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу, підготовку та проведення виборів, в тому числі, але не обмежуючись, призначення дати проведення виборів, на заміщення посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787).

Заборонити Міністерству охорони здоров`я України (місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, ідентифікаційний код: 00012925) та Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787) проводити конкурс, підготовку виборів та вибори, в тому числі, але не обмежуючись, призначати дату проведення виборів, на заміщення посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787).

Заборонити Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787) організовувати голосування працівників Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за кандидатури претендентів на посаду ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787).

Отже, судом заборонено не тільки перелічені в ухвалі дії, але й будь-які дії НМУ ім. О.О.Богомольця, спрямовані на організацію, підготовку та проведення виборів ректора. До того ж, організація та проведення головування прямо заборонено ухвалою.

Таким чином, злочин, передбачений ст. 382 КК України, є закінченим, відтак, відповідну заяву буде подано в понеділок 03.06.19р., до кримінального провадження разом зі світлинами, протоколами, витягами з сайтів тощо.

  1. Всі, хто вчора слідкував за перебігом «голосування» могли побачити у всій красі цей «демократичний процес», який раптом сам по собі створився за ініціативою списаного з рахунків О.Науменка та змусив Ю.Кучина перевзуватися у повітрі (він навіть розглядав варіант порахувати собі 50% не від всіх виборців, і навіть від тих, що з’явилися, а від тих, що з’явилися за мінусом бюлетенів, визнаних недійсними, але вчасно схаменувся). Для тих, хто не вникав в суть процедури, пояснюємо: голосування є таємним, кожний, хто приходить на «дільницю», отримує анонімний бюлетень, ставить на ньому позначку та кидає в урну.

Проте, на відміну від справжніх виборів, на яких бюлетені мають певні ступені захисту, на цих виборах бюлетені лише засвідчено печаткою НМУ ім. О.О.Богомольця.

Отже, той, хто контролює печатку, може надрукувати будь-яку кількість «бюлетенів», сам їх заповнити та спотворити результати голосування на власний розсуд, отримавши підтримку, яку отримують диктатори у контрольованих ними країнах. Вчора ця запланована процедура була суттєво ускладнена раптовим демаршем О.Науменка, внаслідок якого обидва «учасники», які мали доступ до печатки, бігали один за одним, закривали один одного у різних приміщеннях, намагалися вкидати бюлетені тощо.

Наслідком цих «перегонів» стало те, що нашвидкуруч створений, переданий до МОЗ та розміщений на сайті «протокол» містить не тільки орфографічні помилки навіть у назві Університету, але відверту арифметичну помилку щодо кількості, яку не побачили ані члени «комісії», ані «адміністрація», ані цілий МОЗ і усім його апаратом.

Згідно п. 3 протоколу, кількість виборців, що отримали бюлетені для голосування – 1525;

Згідно п. 4 протоколу, кількість невикористаних бюлетенів для голосування – 299.

Якщо скласти ці 2 числа, отримуємо 1525 + 299 = 1824.

Проте, в п. 2 протоколу зазначено, що всього було виготовлено 1822 бюлетені.

І мова не про 2 «зайвих» бюлетені, які раптом з’явилися в процесі голосування, а про те, яким чином відбувався процес голосування і скільки разів передруковувалися та переписувалися ці бюлетені та протоколи, що навіть таку очевидну помилку вся ця «професійна» та «реформаторська», «прогресивна» та «висококваліфікована» команда «псевдоадміністрації» пропустила, а МОЗ показав, що він благословить без обговорення та перевірки будь-який фейк, наданий цими маріонетками.