ФРАНЦІЯ АПЛОДУЄ СТУДЕНТАМ-МЕДИКАМ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

11.06.2014
Днями спортивна делегація України з тріумфом повернулася з Франції, де 05-09 червня у м. Ліоні, відбувся 17-й чемпіонат світу з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед спортсменів без обмеження віку, юніорів та ветеранів, а також 4-й чемпіонат світу серед студентів.
Змагання проводилися відповідно до Календарного плану Міжнародної федерації гирьового спорту. У змаганнях взяли участь 113 спортсменів з 13 країн світу. Головний суддя змагань Стефане Даувергне (Франція).
Перше місце в комплексному командному заліку посіли спортсмени України, на другому місці збірна Італії, третє місце у спортсменів з Білорусі.
В особистому заліку спортсмени України вибороли 32 золотих, 14 срібних і 3 бронзових медалі та ще 10 золотих і 5 срібних медалей за естафету.
Серед студентів на першому місці команда України, друге місце у збірної Казахстану, на третьому місці збірна команда Узбекистану.
У чемпіонаті світу серед студентів українські спортсмени вибороли 7 золотих і 3 срібних медалі.
До складу збірної команди входили спортсмени Національного-медичного університету імені О.О.Богомольця Олександр Ігнатенко – медичний факультет №4, Юлія Линник – медичний медичний факультет №2, Галина Дяченко – медичний медичний факультет №4, які тренуються в атлетичному клубі нашого університету «Тонус». Дівчата вибороли золоті медалі у вагових категоріях до 70 і понад 70 кг, а Олександр отримав срібну нагороду у ваговій категорії до 80 кг. Одразу після виступу він прямо на помості виконав запальний танок «гопак», за що тримав бурхливі оплески глядачів і учасників змагань. Чемпіоном світу у цій ваговій категорії з новим світовим рекордом серед студентів став вихованець атлетичного клубу «Тонус» Микола Ткачук, який підняв дві гирі вагою 24 кг кожна 111 разів за 10 хв. Він же став чемпіоном світу серед чоловіків і юніорів, а також в командній естафеті, вправляючись з гирями вагою 32 кг.