НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ГАНЕБНА ДОЛЯ САМОЗВАНЦЯ – ПСЕВДОКЕРІВНИК З НЕВГАМОВНИМИ АМБІЦІЯМИ ТА БЕЗ ОФІЦІЙНОГО ВИЗНАННЯ

13.09.2019

Незважаючи на проведення ціною чергової кримінальної справи «другого туру виборів», Ю.Кучин так і залишається самозванцем, якого не визнає не тільки свідома академічна спільнота, але й державні органи, включаючи суди.

«Феєричне» проведення «демократичних виборів», під час яких, всупереч судовій забороні, виборців різними способами змусили проголосувати, а за тих, хто не піддався примусу, проголосували самі, продемонструвало всім, що НМУ імені О.О.Богомольця та його нинішньої «адміністрації», запровадило «новацію» голосування безпосередньо телефоном. Як це? А так… Виборцю, який вирішив не брати участь в цьому ганебному заході, телефонує «проректор» та запитує: «А хіба Ви не за нашого безальтернативного сонцеликого Кучина?» І виборець, навіть свідомий, який добре розуміє, що відбувається, тому й не прийшов на «вибори», але який вже рік працює в НМУ імені О.О.Богомольця під керівництвом цього «безальтернативного» та розуміє, якої від нього очікують відповіді та які будуть наслідки у разі, якщо ці очікування він не виправдає, відповідає: «Так, звичайно». Тоді наступне запитання: «А чи не заперечуєте Ви, якщо ми самі поставимо галочку у відповідній графі замість Вас, тобто таким чином реалізуємо Ваше законне право на таємне голосування?». Ні, звичайно, він не заперечує, все ж якраз і відбувається таємно…

Тому Ю.Кучин та його «команда» можуть цілком розраховувати на притягнення до кримінальної відповідальності за ч.2 ст. 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз – позбавлення волі від 5 до 7 років), ч. 2 ст. 159 (Порушення таємниці голосування – позбавлення волі до 3 років), ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборця – позбавлення волі від 5 до 7 років), ч. 3 ст. 382 (Невиконання судового рішення – позбавлення волі від 3 до 8 років), зможуть претендувати вже й на окреме кримінальне провадження – «правові наслідки фальсифікації виборів».

Найцікавішим є те, що всі ці відчайдушні кроки Кучина, спрямовані на власну легітимізацію, виявляються марними. Він як був нелегітимним, так і залишився. У цю ганебну пастку його змусили потрапити не тільки власна невгамовна, підігріта «спонсорами» жага збагачення, але й страшна у своєму розвитку ускладнень хвороба «мідних труб». Вседозволеність і попрання законів України, надана колишніми очільниками МОЗу, які зараз самі очікують результатів досудових розслідувань власних дій, перетворила «в.о. ректора» у диктатора.

Показовим є те, що повноваження Кучина не визнають не тільки колеги, але й суди (див. ухвалу Київського апеляційного суду від 19.08.19р. у справі № 757/55436/18, якою суддя повернув підписану Ю.Кучиним апеляцію, зазначивши, що «Згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадський формувань вбачається, що керівником та особою, уповноваженою представляти юридичну особу Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця та вчиняти від її імені дії без довіреності є Амосова К.М. Доказів про те, що станом на день звернення до суду з апеляційною скаргою такі повноваження були надані Кучину Ю.Л., матеріали справи не містять», ухвалу цього ж суду в іншому складі від 16.08.19р. у справі № 757/55445/18, в який суд зазначив, що згідно статуту Національного  медичного  університету  імені О.О. Богомольця, ректор є  представником  університету  у відносинах з державними  органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє  без довіреності в межах  повноважень,  передбачених Законом України «Про вищу освіту» і Статуту Університету. Проректори здійснюють  безпосереднє керівництво навчальною, виховною, науковою, лікувально-діагностичною, фінансово-економічною, адміністративно-господарською діяльністю та діяльністю, пов`язаною з наданням платних послуг, згідно з посадовими інструкціями, затвердженими ректором і несуть відповідальність  за якісне та своєчасне виконання своїх обов`язків згідно  з чинним законодавством.

В матеріалах справи відсутня довіреність або інший документ, який надавав би повноваження першому проректору Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на  підписання та подачу апеляційної скарги у відповідності до вимог процесуального закону»).

Тобто Кучину, аби підписані ним від імені Університету документи мали юридичну силу, потрібно отримати довіреність від ректора Амосової К.М., в іншому випадку ці документи є нікчемними, тобто недійсними в силу закону, оскільки підписані з грубим перевищенням неіснуючих повноважень.

Дійшло до того, що «всенародно обраного» Кучина не визнають представником НМУ імені О.О.Богомольця навіть державні реєстратори і він не може навіть ініціювати внесення змін до Єдиного державного реєстру. Останній факт стає особливо небезпечним для всіх «правочинів», які готуються на брудній кухні «радників і помічників» фейкового першого проректора. Всі банківські операції здійснюються підписантами Кучин-Науменко-Федоренко. Це при тому, що з січня 2019 року в ЄДР України керівником НМУ імені О.О. Богомольця визначена К.М.Амосова(!). Ви спитаєте, а як же «визнані» головний бухгалтер, проректор з економічних питань, чому вони нічого не підписують?  Може всім «радникам» дуже вигідна ситуація, коли за все відповідають нелегітимні в.о. ректора і колишній касир – в.о. головного бухгалтера. А всі інші «посадові особи» і «адміністрація» не несуть персональної правової відповідальності, а лише вказують що робити… Вам ця схема нічого не нагадує?

Про це Кучин, безперечно, також думає, як і про кримінальні справи щодо власних дій.. Державна казначейська служба України вже отримала відповідні запити компетентних органів щодо юридичних підстав для проведення грошових операцій по рахункам НМУ.

Сьогодні МОЗ України займає виважену позицію, відмовляючись підписати контракт з «переможцем виборів» Кучиним за наявності судової заборони, судових рішень всіх інстанцій про поновлення Амосової К.М. на посаді ректора та кримінальних справ проти «Кучина і Ко». Далі буде.