НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАРДИНАЛЬНІ СОЦІОКУЛЬТУРНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В НМУ…

18.02.2019

«Кардинальні соціокультурні трансформації виявляються не тільки у зміні світовідчуття сучасної людини, а й у глибинних перетвореннях економічного, політичного та соціального життя суспільства, де все більше знецінюються світоглядні та аксіологічні установки, які тривалий час визначали життя європейської спільноти..».

Це лише одна фраза з опублікованої статті під назвою «Соціальна програма посмодерну» за авторством «пошукача кафедри філософії та соціології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця» Павловського Анатолія Сергійовича. До речі, син Павловського, молодий, але дуже охочий до керівних посад лікар-гомеопат Сергій Павловський, який доклав чимало зусиль, щоб всіляко сприяти “адміністрації” у захопленні Університету, є редактором Українського науково-медичного молодіжного журналу, а у редакційній колегії –   Олександр Науменко, той самий єдиний проректор, який підтримав псевдоадміністрацію і навіть певний час, до судової заборони, називав себе керівником Університету.

Сам же «пошукач кафедри філософії та соціології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця» Павловський Анатолій Сергійович є екс-начальником управління ДАІ Києва і заступником начальника управління ДАІ цілої України часів Кучми-Януковича.

Саме Анатолій Павловський, за інформацією наших джерел, забезпечував поліцейську «кришу» і безпосередній супровід поліціантами силових операцій по рейдерському захопленню адмінбудівлі ректорату, а також потужну її охорону. А ще, ймовірно, що саме Павловський-старший допомагає рейдерській команді і кадрами зі своїх колишніх підлеглих.

На «міліцейській» кадровій складовій у адміністрації закладу вищої освіти і, відповідно, нових формах управління Університетом і порядках «режимного об’єкту», які вони ініціюють і впроваджують, ми вже наголошували. І саме батько молодого лікаря-гомеопата Сергія Павловського, разом з тещею-колишнім юристом МОЗу – були постійними учасниками «нарад» Кучина-Науменка в ректораті… Тепер колишні міліціонери мають усі шанси залишити свій слід і у науковій царині Університету.

Цікаво, якими ще «світилами» науки за мовчазної підтримки керівництва МОЗу поповниться академічна спільнота НМУ? Хто буде наступним претендентом на почесні наукові ступені та вчені звання і які – кандидат, доцент, професор чи може одразу Академік?