НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАТЕРИНА АМОСОВА ПРО ЗАЯВУ ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ ЩОДО ЗЛОЧИНУ, ВЧИНЕНОГО 27 ГРУДНЯ ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ «ВЧЕНОЇ РАДИ» ВСУПЕРЕЧ СУДОВІЙ ЗАБОРОНІ

28.12.2018

Шановні колеги, пані та панове!

Завтра на 10.30 пан Кучин в статусі самопроголошеного «першого проректора» викликав «до себе» членів Вченої ради, які з різних причин не були присутні на вчорашніх зборах в ректораті під назвою «вчена рада».

Імовірно, відбудеться залякування доганами і звільненнями для витискування підписів тих, хто не був присутнім, з метою фальшування явочного листа та протоколу «голосування» фейкової «вченої ради», адже в інтерв’ю він вже проголосив про прийняті на «засіданні вченої ради» рішення, зокрема, щодо звернення до органів влади, хоча кворуму на цьому «зібранні» не було і це підтверджується, зокрема, матеріалами фото- та відеофіксаціі присутніх.

ПРО ЗЛОЧИН, ВЧИНЕНИЙ 27.12. ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ «ВЧЕНОЇ РАДИ» ВСУПЕРЕЧ СУДОВІЙ ЗАБОРОНІ, Я ПОДАЛА ЗАЯВУ В ПРОКУРАТУРУ, яка має встановити під час досудового розслідування форму участі в ньому кожного з присутніх, а також їх мотиви (добровільна участь, особиста зацікавленість, участь під примусом, внаслідок залякування тощо).

Злочини, які вчиняє з вересня самопроголошена «адміністрація» в нашому Університеті, набули великого суспільного резонансу, тому «кінці в воду» щодо кворуму зібрання не сховати.

Окремо наголошую на тому, яке ставлення Кучин і К* демонструють до академічної спільноти, адже незаконність зібрання та відсутність кворуму є очевидною для всіх присутніх, проте, завтра буде вчинятися спроба переконати всіх, що вони є стадом і відсутність кворуму, яку вони бачили на власні очі, їм просто примарилась.

 

Катерина Амосова