НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МОН планує моніторити кар’єру випускників вишів

10.06.2019

Міністерство освіти і науки разом з Пенсійним фондом працюватимуть над створенням системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, система моніторингу надасть можливість відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників у прив’язці до закладу, в якому вони здобули освіту, а також аналізувати перспективи, які надає заклад освіти вступникам та роботодавцям.

«Також це дасть МОН більше важливих даних про якість освіти та можливості, які дають заклади, для коригування освітньої політики», – пояснила міністр освіти і науки.

Вона додала, що МОН не може створити таку систему самостійно, оскільки для цього необхідно інтегрувати реєстри, які знаходяться у віддані різних структур.

«Основне – це зведення нашої Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. Для цього потрібна не лише співпраця, а й зміни до законодавства. МОН вже розробив драфт цих змін, але попереду ще погодження цього документа та прийняття його Верховною Радою України», – зазначила Гриневич.