НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАТАЛІЯ ЛІТВІНОВА ПРЕДСТАВИЛА ДОПОВІДЬ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ АСОЦІАЦІЇ СУДИННИХ ХІРУРГІВ, ФЛЕБОЛОГІВ ТА АНГІОЛОГІВ УКРАЇНИ

15.04.2019

11-12 квітня  у Києві проходив  міжнародний конгрес асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України, присвячений 80-річчю з дня народження професора І.І.Сухарева – засновника судинної хірургії та флебології  України.

Під час заходу було обговорено основні питання стосовно діагностики та сучасних методів лікування гострих та хронічних захворювань судин. Формат проведення конференції передбачав доповіді вітчизняних та міжнародних спеціалістів з відео трансляцією з провідних клінік України.

Основні наукові напрямки конгресу: хірургія аорти та її гілок; захворювання брахіоцефальних артерій; критична ішемія нижніх кінцівок; венозний тромбоемболізм; хронічні захворювання вен нижніх кінцівок; синдром тазового венозного повнокрів’я; вроджені судинні мальформації; лімфедема.

Серед авторитетних учасників наукового заходу світового рівня і ЛІТВІНОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА – кандидат медичних наук, доцент, яка виступила з доповіддю на тему: «КРИТИЧНІ АСПЕКТИ ЛІКУВАНЯН ІШЕМІЇ».

Багато часу було відведено дискусіям та обговоренню важливих питань сьогодення в напрямках судинної хірургії, флебології та ангіології.

Сучасні підходи до лікування розглядалися з позицій доказової медицини і персонального досвіду клінік у вигляді дискусії –  «В дискусії народжується істина».