НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НМУ ІМ. О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ПРОДОВЖУЄ СТРІМКО ВТРАЧАТИ ПОЗИЦІЇ У МІЖНАРОДНИХ РЕЙТИНГАХ

12.03.2019

Рейтинг uniRank University Ranking, раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність вишу.
Рейтинг Webometrics натомість, окрім вебометричних, також використовує наукометричні показники та позиціонує себе як академічний рейтинг університетів, що оцінює усі аспекти діяльності вишів: наукову, навчальну, культурну, соціальну, спортивну тощо. Джерелами даних рейтингу виступають відомі незалежні бази даних Scopus, Google Scholar, Google Search, Majestic та Ahrefs.

У липні минулого року Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у рейтингу Webometrics посідав 21 –ше місце.

За останні півроку (на січень 2019 року) Університет опустився з 21 до 50 місця.

Нагадаємо, раніше було оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2019 року Ranking Web of Universities від Webometrics, Edition 2019.1.0.

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у цьому рейтингу опустився з 19 місця (на липень 2018 року) до 49 –ого (січень 2019).

Такими є результати так званого «реформування» Університету.

Такими є незалежні оцінки діяльності команди ставлеників МОЗу та колишніх міліціонерів у керівництві провідного закладу вищої медичної освіти.