НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Окружний адміністративний суд м. Києва заборонив експлуатацію приміщень гуртожитку № 7 НМУ – псевдоадміністрація «реформаторів» докерувалася!

22.08.2019

Відповідне рішення прийнято за позовом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві до Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. У позові управління просило суд зупинити експлуатацію приміщень гуртожитку за адресою: бульвар Чоколівський, 39.

….

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що у ході проведення планової перевірки щодо додержання та виконання вимог у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки було встановлено ряд серйозних порушень, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

Часу у людей, які назвали себе керівництвом Університету, щоб усунути зазначені фахівцями порушення, було достатньо, – провадження у справі було відкрито раніше і відповідач запевняв, що вирішить усі зазначені проблеми. Але не вистачило чи компетенції, чи здатності організувати та проконтролювати відповідну роботу, чи просто на перший план було винесено інші пріоритети – і за результатами позапланової перевірки, яка відбулась у квітні-травні 2019 року, зроблено висновок, що порушення не усунуто.

Врешті, маємо судове рішення. Відповідно, приміщення, де проживають переважно іноземні, і частково – вітчизняні студенти-медики, буде опечатано та відключено від джерел енергопостачання. Тепер окрім проблеми усунення виявлених у гуртожитку порушень, «адміністрації» доведеться терміново вирішувати питання забезпечення житлом студентів, у тому числі іноземних, плата за навчання яких знята оперативно і на умовах виконання низки зобов’язань.

Ця ситуація є яскравим прикладом байдужості та неспроможності псевдоадміністрації забезпечити виконання університетом взятих зобов’язань перед студентами та паплюження славетного імені всесвітньо відомого університету!

Не зайвим було б відповідним посадовцям МОЗ України, строк повноважень яких спливає (є надія безповоротно), надати відповідну оцінку діяльності нинішнього псевдокерівництва НМУ.

Докерувалися!!!