НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА ПОВЕРНУВ ПОЗОВНУ ЗАЯВУ, ЯК ТАКУ, ЩО ПІДПИСАНА КУЧИНИМ, ЯК ОСОБОЮ БЕЗ ПОВНОВАЖЕНЬ

02.10.2019

Чергова спроба легалізувати себе на посаді керівника НМУ, вчинена псевдо першим проректором Юрієм Кучиним, в черговий раз визнана незаконною.

Позов, заявлений Юрієм Кучиним від імені Університету до Державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, був розглянутий  суддею Окружного адміністративного суду міста Києва та повернутий позивачу.

Причина тому – «… до суду від імені Університету подано позовну заяву, яка підписана особою, яка відповідно до даних ЄДР не має повноважень діяти від імені цієї юридичної особи, що підтверджується витягом з ЄДР».

«… як вбачається з витягу з Реєстру від 12.09.2019, керівником Університету є Амосова Катерина Миколаївна з 17.04.2018, відомості про що, враховуючи положення ч. 1 ст. 7 та ст. 10 вищезгаданого Закону, є достовірними в силу Закону.

Тобто, саме ця особа може представляти Університет у відносинах з іншими особами, у т.ч. у суді, як керівник цієї юридичної особи».

За певних обставин пан Кучин міг би представляти Університет. Але для цього йому потрібна… довіреність від його законного керівника Катерини Амосової.

«Надані гр. ОСОБА_1 наказ та інші матеріали, не спростовують наведеного та не доводять зворотного. Вказана особа відсутня у Реєстрі як особа, яка має право діяти від імені Університету без довіреності. Матеріали справи також не містять довіреності на ім`я гр. ОСОБА_1 на представництво інтересів Університету, яка б була підписана керівником – Амосовою К .М .».