НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Патріарху Київському Філарету (Михайлу Денисенку) присвоєно звання Герой України. Наші найщиріші вітання!

09.01.2019

Президент Петро Порошенко присвоїв Патріарху Київському Філарету (Михайлу Денисенку) звання Герой України з врученням ордена Держави. Відповідний Указ Глава держави підписав 8 січня.

Звання Герой України Філарет удостоєний за видатну історичну роль у становленні незалежної Православної Церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ’я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

Прийміть, Ваша Святосте, теплі привітання від колективу Університету, який Ви неоднразово відвідували, ділилися з нами своєю великою мудрістю і любов’ю.

Нині для нашої церкви дуже важливим є діалог із суспільством, який мусить проявлятися в доброзичливій позиції у міжконфесійному спілкуванні, в роботі з різними соціальними верствами населення України. Саме ці напрямки роботи завжди були і залишаються головними у Вашій діяльності, що обнадіює в достойному майбутньому нашої Святої Церкви.

Вдячні за Вашу віру, молитви та патріотизм, який сьогодні об’єднує весь український народ. Довголіття та найміцнішого здоров’я!