НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ ДО ПРОКУРАТУРИ М. КИЄВА ВНЕСЕНО ДО ЄДР

29.05.2019

24.05.19 р. повний текст ухвали Печерського районного суду м. Києва від 21.05.19 р. оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень у загальному доступі за номером справи – 757/20293/19-ц.

Оприлюднення тексту судового рішення (ухвали) в Єдиному державному реєстрі судових рішень означає, що з ним ознайомлено всіх, адже доступ до цього реєстру є вільним та безоплатним і кожен може ознайомитись зі змістом рішення.

Судом категорично заборонено не тільки безпосередньо голосування, але й будь-які дії з підготовки та проведення виборів, в т.ч. реєстрація виборців, отримання бюлетенів тощо.

Переконливо просимо не піддаватися на провокації авантюристів, час яких сплив, та прийняти виважене рішення.

Повідомлення про вчинення злочину до Прокуратури м. Києва внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, кримінальне провадження розпочато, слідчі дії тривають, коло замовників, організаторів, виконавців, посібників та інших співучасників та ступінь їх вини встановлюються.

Кримінальний кодекс України
Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню –
карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, –
караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, – караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.