НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПОЗОВНА ЗАЯВА ДЕКАНА МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НМУ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ДІЙ НОТАРІУСА ОКРУЖНИМ АДМІНІСТРАТИВНИМ СУДОМ М. КИЄВА ЗАЛИШЕНА БЕЗ РОЗГЛЯДУ

03.10.2019

Позивач звернувся з адміністративним позовом до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу про визнання протиправною та скасування реєстраційної дії “Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов`язані зі змінами в установчих документах” щодо зміни керівника Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на порушення відповідачем вимог чинного законодавства України щодо перевірки поданих на реєстрацію документів щодо наявності підстав для відмови у державній реєстрації.

Обов`язковою умовою надання правового захисту судом є наявність відповідного порушення суб`єктом владних повноважень прав, свобод або інтересів особи на момент її звернення до суду. Порушення має бути реальним, стосуватися (зачіпати) зазвичай індивідуально виражених права чи інтересів особи, яка стверджує про їх порушення.

Суд зазначає, що позивачем в позові так і не було зазначено, яким чином оскаржувана реєстраційна дія порушує права, інтереси та обов`язки позивача.

Враховуючи наведене, Окружний адміністративний суд м. Києва ухвалив залишити без розгляду позовну заяву про визнання протиправною та скасування реєстраційної дії “Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов`язані зі змінами в установчих документах” щодо зміни керівника Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.