НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРО ПОРУШЕННЯ МОЗОМ УКРАЇНИ УХВАЛИ СУДУ

31.05.2019

На офіційному сайті МОЗ України 30 травня з’явилась інформація під назвою «У Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбулись вибори ректора», в якій, зокрема, йдеться про те, що, «враховуючи чинну ухвалу Печерського суду щодо заборони проведення дій, пов’язаних з виборами, Організаційний комітет прийняв рішення про відтермінування рішення щодо 2-го туру виборів до скасування вказаної ухвали».

У зв’язку з оприлюдненою позицією профільного міністерства нагадуємо про наступне:

  1. МОЗ України порушило ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 21.05.19 р., якою чітко виписано наступне: «Заборонити Міністерству охорони здоров`я України (місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, ідентифікаційний код: 00012925) та Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця (місцезнаходження: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 13, ідентифікаційний код: 02010787) вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу, підготовку та проведення виборів».
  2. МОЗ України, згідно ухвали Печерського районного суду м. Києва від 21.05.19 р, не мав права приймати протоколи виборчої комісії про голосування працівників Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця за кандидатуру претендентів на посаду ректора у 1 турі виборів, оскільки вказаною ухвалою Національному медичному університету ім. О.О.Богомольця заборонено надавати до міністерства зазначені протоколи.
  3. МОЗ України і НМУ ім. О.О.Богомольця, згідно ухвали Печерського районного суду м.Києва від 21.05.19 р., не мали жодних правових підстав вчиняти будь-які дії, спрямовані на організацію та проведення виборів ректора НМУ ім. О.О.Богомольця.