НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

про заборону МОЗу проводити вибори ректора та визнання протиправною бездіяльність МОЗу

19.12.2018

Для розвіювання спекуляцій демонструємо скан недавньої Ухвали Печерського суду про заборону МОЗу проводити вибори ректора.

 

 

Другий документ – рішення Окружного адміністративного суду – потребує пояснення.

 

Пам‘ятаєте гучний скандал зі зривом «Крок-1- стоматологія» 20 лютого цього року, для розслідування якого була призначена комісія МОЗ і відсторонена ректор К. Амосова?

Комісія під головуванням п. заступника міністра О.Лінчевського працювала 2 місяця поспіль, а в публічному просторі у всіх виступах її голова разом із МОЗівськими речниками обвинувачували НМУ в зриві іспиту. В пресі до сих пір циркулює фейк,що саме за це Амосова була звільнена.

Спростовуємо фейк.

Незважаючи на всі потуги і вміння перекручувати факти, наявна документальна база, а саме листування НМУ із центром тестування і МОЗом, не дали можливості звинуватити НМУ. Природньо, що після такого шуму в ЗМІ написати у висновку, що за зрив Державного іспиту і нанесення шкоди студентам несе відповідальність Центр тестування, який діяв під диктовку керівництва МОЗу, наш «власник» аж ніяк не міг.

Після численних відмов МОЗу надати на запити адвокатів Амосової утаємничені висновки комісійного розслідування , на підставі яких вона була незаконно відсторонена від роботи, ректорка звернулася задля їхнього отримання до суду.

Результат був таким самим, на підставі чого суд виніс рішення про бездіяльність органа влади.

Це було принциповим питанням для демонстрації, перш за все – студентам, які постраждали від беззаконня, а також університетській спільноті і суспільству професіоналізму і відповідальності нашоі команди.