НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРИВІТАННЯ ПАТРІАРХУ ФІЛАРЕТУ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

23.01.2019

ВАША СВЯТОСТЕ!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди ювілею від колективу Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця – співробітників, викладачів та студентів,  їх родичів і друзів, які мали велику честь чути Ваші мудрі слова про Віру, Любов, Патріотизм, Милосердя на урочистих заходах у стінах нашої Alma Mater.

Медицина та віра часто йшли пліч-о-пліч: серед 85 тисяч випускників НМУ були ті, хто поєднував оздоровлення тіла та зцілення душі. Ваш великий досвід лікування людських душ, Ваша віра і надія в перемогу України додають наснаги майбутнім лікарям, допомагають їм краще усвідомлювати свою роль в суспільстві та історії.

Тому видатна подія 28 вересня 2017 року, коли  одноголосним рішенням Вченої ради НМУ  Вам присвоєно Звання «Почесний Доктор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця», дуже символічна. Відтоді  Ваше ім’я золотими буквами довічно вписане в 175-ти річну історію Університету.

Ми схиляємо голову перед Вашою громадянською позицією   під час Революції Гідності. Ми глибоко шануємо Вашу видатну історичну роль у становленні незалежної Православної Церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ’я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

Довголіття та найміцнішого здоров’я Вам, Ваша Святосте!

 

Фото 28 вересня 2017 року. НМУ.