НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПСЕВДОАДМІНІСТРАЦІЯ КУЧИНА НЕЗДАТНА ЗАКІНЧИТИ РЕМОНТНІ РОБОТИ. ТО ХТО ВИНУВАТИЙ?

02.02.2019

Підготувати професіоналів, не створивши для цього належну навчальну та побутову базу, неможливо.  

Однією з перших ініціатив команди ректора Катерини Амосової стало прийняття Стратегії плану щодо реконструкції Університету. Зміни, які відбулися за ці роки, дійсно вражають. Змінились навчальні корпуси, оздоровчий табір “Медик”, гуртожитки… Роботу було проведено грандіозну за своїми масштабами, адже серйозно ремонтами тут не займалися вже десятиліттями. Потрібно було капітально міняти все, починаючи від системи водо- і електропостачання, каналізації, закінчуючи ремонтом покрівель. А ще потрібно було не боятися відвойовувати території Університету у різноманітних приватних фірм…

Було зроблено багато  (дивіться у відео). І це був лише початок, тому що планів мали ще більше.

12.04.2018

В НМУ імені О.О. Богомольця відбулося відкриття капітально відремонтованих приміщень на 3 поверсі фармацевтичного корпусу, що на вул. Пушкінська, 22. Протягом двох з половиною місяців було відремонтовано 402 кв.м., які розділені на 12 приміщень: 1 лекційну аудиторію (конференц-зала), 4 викладацькі кімнати, 7 навчальних аудиторій, 2 санвузли (1 для людей з обмеженими можливостями).

Як розповіла архітектор, яка займалася переплануванням приміщень, доцент кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд КНУБА Лариса Брідня, на 3 поверсі фармацевтичного корпусу зроблено підвісні стелі, встановлені сучасні економічні LED-світильники, в коридорах – рівномірна LED-підсвідка, у всіх навчальних аудиторіях встановлено підлогове покриття ПВХ, у викладацьких кімнатах – ламінат, коридори встелені зносостійкою ПВХ-плиткою. Наступним етапом стане встановлення нових меблів із вбудованими шафами, які вже замовлені.

26.07.2018

На першому та другому поверхах приміщення фармацевтичного корпусу НМУ, що на вул. Пушкінській, 22, ремонтні роботи – на завершальній стадії. Проводиться капітальний ремонт та обладнання сучасною комп’ютерною, мультимедійною технікою, зручними багатофункціональними меблями просторої лекційної аудиторії, де зможуть займатися студенти усіх кафедр фармацевтичного факультету. Окрім того, аудиторія буде обладнана стаціонарним пандусом.

«Стан приміщення був вкрай незадовільний, – розповідає начальник відділу з капітального ремонту та будівництва НМУ Клавдія Виноходова. – Штукатурка на стінах та на стелі не трималась, у жахливому стані водопровід, вікна, дах. Довелося міняти все».

Окрім того, повністю оновлено вхідну частину будівлі, капітально відремонтовані навчальні кімнати другого поверху, приміщення деканату. Вже замовлено необхідні меблі та лабораторні шафи для проведення під час навчального процесу студентами дослідів.

01.08.2018

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОРУШЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ТА САНІТАРНИХ НОРМ ЩОДО ПРИМІЩЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО КОРПУСУ НМУ НА ВУЛ. ПУШКІНСЬКІЙ, 22

Проблема порушення будівельних та санітарних норм постала через прибудоване у дворі кафе і надбудову до території приміщення фармацевтичного корпусу НМУ. Вказані будівельні конструкції капітальною стіною закрили вікна санвузлів та унеможливили функціонування аварійного виходу, який був закритий металевою решіткою. Про зазначений факт було повідомлено правоохоронні органи.

«Ми ретельно вивчили технічну документацію на будівлю, починаючи з 1962 року і закінчуючи сучасними проектами. Усі зазначені елементи будівлі (вікна, двері) у документах є. Тому факт порушення будівельних та санітарних норм – очевидний», – розповідає начальник експлуатаційно-технічного відділу НМУ Сергій Польський. У результаті перемовин вдалося зобов’язати власника незаконних добудов приступити до ліквідації споруджень. Наразі вже розпочато роботи по демонтажу будівельних конструкцій, які призвели до порушення.

(За архівними матеріалами офіційного сайту НМУ)

ЧОМУ НЕ ВДАЛОСЯ РЕАЛІЗУВАТИ УСІ ПЛАНИ? ЧОМУ НЕ ЗАКІНЧЕНО РЕМОНТ У ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ КОРПУСІ?

Це запитання до пана Кучина і його “фахової” адміністративно-господарчої команди із екс-міліціонерів на чолі з підполковником Поливачем. Як бачить університетська спільнота, єдиним, що було побудовано в НМУ за останні півроку, є унікальні грати на вході до “офісів” самопроголошеної адміністрації .

Красномовно, чи не так?

А ремонт фармкорпусу наша команда успішно завершить – як і всі попередні проекти.