НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

РЕКТОР ТА ГОЛОВА ВЧЕНОЇ РАДИ НМУ ІМ. О.О.БОГОМОЛЬЦЯ К.АМОСОВА: ЖОДНИХ НАКАЗІВ ЧИ РОЗПОРЯДЖЕНЬ ЩОДО УПОВНОВАЖЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ОСІБ НА СКЛИКАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ НМУ ІМ. О.О.БОГОМОЛЬЦЯ Я НЕ ВИДАВАЛА

26.12.2018

Я, Амосова Катерина Миколаївна, є ректором та головою Вченої ради НМУ ім. О.О.Богомольця, повідомляю, що Вченої ради 27 грудня 2018 року я не скликала.

Звертаю увагу, що ухвалою Окружного адміністративного суду м.Києва у справі 826/14303/18 від 20 грудня 2018 року (goo.gl/ZdCT32) заборонено скликання та/або проведення засідання вченої ради НМУ ім. О.О. Богомольця, окрім як під головуванням чинного голови вченої ради НМУ ім. О.О. Богомольця Амосової Катерини Миколаївни.

Дана ухвала підлягає негайному виконанню та є обов’язковою для всіх без виключення відповідно до статей 2, 14, 156 Кодексу адміністративного судочинства України.


Станом на сьогодні відомості про мене як керівника Університету внесено до Єдиного державного реєстру і будь які намагання МОЗу та осіб без повноважень невиконати судові рішення є злочином.

Тому, керуючись статтею 34 Закону України “Про вищу освіту”, повідомляю, що жодних наказів чи розпоряджень щодо уповноваження будь-яких осіб на скликання Вченої ради НМУ ім. О.О.Богомольця я не видавала.


Звертаю Вашу увагу, що ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність, як це передбачено статтею 60 Конституції України.

Враховуючи викладене, застерігаю Вас та прошу утриматися від злочинних дій та участі у засіданнях Вченої ради, у тому числі, 27 грудня 2018 року, скликаного сторонніми, неуповноваженими на те особами.

Також зазначаю, що за невиконання судового рішення статтею 382 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність.

Тому, у зв’язку з незаконним скликанням Вченої ради 27 грудня 2018 року, що свідчить про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 382 Кримінального кодексу України, моїми адвокатами завтра буде подано відповідні заяви до правоохоронних органів про вчинення злочинів.