НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЩОДО ДОЛУЧЕННЯ ОКРЕМИХ МАТЕРІАЛІВ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

28.08.2019

СВ Шевченківського УП ГУНП України в м. Києві здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів), щодо підроблення колишнім в.о. ректора НМУ ім. О.О.Богомольця Кучиним Ю.Л. заднім числом низки наказів, датованих 03-05.09.18р.
З метою забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розслідування, вважаємо за необхідне повідомити, що, як з’ясувалося 02.10.18р., Кучиним Ю.Л. було підроблено ще один наказ, датований 04.09.18р., яким затверджено «Порядок взаємозаміщення керівного складу Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця».
Зазначений «Порядок» був відсутній в НМУ імені О.О.Богомольця, як станом на 04.09.18р., так і пізніше, відсутній він в загальному доступі і на сьогодні, проте, на його підставі Науменко О.М. підписав наказ від 02.10.18р., яким «приступив до виконання обов’язків ректора».
Підроблення «Порядку» та наказу про його затвердження було здійснене з метою обійти судову заборону на призначення МОЗ України в.о. ректора.
Зазначений «Порядок» не проходив процедуру візування та реєстрації, він не був розміщений на сайті, не фігурував в листуванні МОЗ України, яке постійно наполягає на тому, що в.о. ректора має призначатися МОЗ України, посилання на цей «Порядок» з’явилося лише 02.10.18р., тобто через місяць після дати його «затвердження». На цей «Порядок» не було жодних посилань в численних наказах МОЗ України та «в.о. ректорів Кучина Ю.Л. та Науменка О.М.», які вони видавали протягом вересня жовтня 2018р., оскільки його не існувало.
Відтак, факт підроблення заднім числом є очевидним.
Це «затвердження» відбулося датою «04.09.18р.», оскільки з 05.09.18р. діяла ухвала Окружного адмінсуду м. Києва про зупинення наказу про покладення на Кучина Ю.Л. обов’язків ректора.

Враховуючи зазначене, просимо:

1. Долучити ці матеріали до кримінального провадження.
2. Врахувати ці обставини при досудовому розслідуванні.
3. Вжити заходів для якнайшвидшого розслідування, зважаючи на те, що Кучин Ю.Л. не припинив протиправні дії та продовжує підписувати документи щодо діяльністі НМУ імені О.О.Богомольця.

У разі необхідності буде надано додаткову інформацію щодо викладених в заяві обставин.

Додаток – копія «наказу» від 02.10.18р. № 25-з, в якому міститься посилання на «Порядок».