НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЩОДО СУДОВОЇ ЗАБОРОНИ СКЛИКАННЯ ТА/АБО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

26.12.2018

Пунктом 2 ухвали віл 20.12.18р. у справі № 826/14303/18 Окружний адміністративний суд м. Києва  «Заборонив скликання та/або проведення засідання вченої ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, окрім як під головуванням чинного голови вченої ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Амосової К.М.»
Пунктами 5 та 6 ухвали встановлено, що «ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження», а «оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання».
З текстом ухвали можна ознайомитись на сайті НМУ за посиланням http://nmu.ua/news/zvernennya-kateryny-amosovoyi-do-universytetskoyi-spilnoty/ та на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/78746481

Отже, суд 20.12.18р. заборонив скликання та проведення, або тільки скликання, або тільки проведення будь-якого (планового, позапланового, чергового, позачергового) засідання Вченої ради, крім засідань Вченої ради під головуванням чинного її голови – Амосової К.М. Засідання Вченої ради на 27.12.18р. не скликалося у встановленому законодавством, Статутом та Положенням порядку, але, навіть у випадку, якби воно скликалося, його проведення та участь в ньому є прямим порушенням судової заборони та невиконанням ухвали суду.

В зв’язку з цим, «роз’яснення» на сайті nmu.ua про те, що засідання «вченої ради» 27.12.18 проводиться на підставі затвердженого річного плану, тому його проведення не порушує судову заборону, спрямоване на введення в оману та є підбурюванням до співучасті у вчиненні злочину, передбаченого ст. 382 КК України, адже не треба бути юристом, аби зрозуміти, що суд заборонив не «призначати позапланові засідання», а «скликати та проводити будь-які засідання вченої ради». До того ж, будь-яке засідання Вченої ради має скликатись, незалежно від того, що воно передбачене у плані, оскільки процедура скликання передбачає ознайомлення з порядком денним, можливість надати свої зауваження та підготуватись до засідання.

Сподіваємось на Ваш здоровий глузд та здатність належним чином відреагувати на відчайдушну спробу узурпаторів утримати захоплену ними владу, оскільки Вам, на відміну від Кучина, втрачати є що.

Кримінальний кодекс України 
Стаття 382. Невиконання судового рішення 
1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню –
карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, –
караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, –
караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.