НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СПІЛКА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВИСЛОВИЛА ПІДТРИМКУ КАТЕРИНІ АМОСОВІЙ

29.12.2018

Голова Ради ректорів Київського вузівського центру Петро Куліков зустрівся з членом-кореспондентом НАМН України, ректором НМУ ім.О.О.Богомольця, професором Катериною Амосовою та від імені регіональної спілки ГО “СПІЛКА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ” висловив їй підтримку та зауважив, що ситуація навколо НМУ ім. О.О.Богомольця, одного з найпрестижніших закладів вищої освіти України, має бути врегульована виключно у правовому полі.

Учасники зустрічі наголосли на неприпустимості ігнорування положень Закону України «Про вищу освіту» щодо автономії закладів вищої освіти України та висловили своє негативне ставлення до спроб незаконних реорганізацій закладів вищої освіти, метою яких є не реформування освіти згідно європейських стандартів, а банальне зведення рахунків з неугодним керівництвом навчальних закладів. Така ситуація, на їх переконання , врешті може призвести до знищення Університетів зі світовим іменем.

Учасники зустрічі також обговорили низку питань щодо наукових, міжнародних та інших аспектів діяльності закладів вищої освіти в сучасних умовах.