НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СУД ЗАБОРОНИВ ПРОВОДИТИ ВИБОРИ РЕКТОРА НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

22.05.2019

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 21 травня 2019 року. Заборона адресована МОЗу України та НМУ ім. О.О.Богомольця і стосується будь-яких дій, спрямованих на оголошення конкурсу на заміщення посади ректора, прийом документів від претендентів, проведення конкурсу, самих виборів, голосування, тощо. І, що дуже важливо, УХВАЛА ПІДЛЯГАЄ НЕГАЙНОМУ ВИКОНАННЮ З ДНЯ ЇЇ ПОСТАНОВЛЕННЯ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЇЇ ОСКАРЖЕННЯ ТА ВІДКРИТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ.

Тобто усі намагання очільників МОЗу та його поплічників, які вже впродовж майже року незаконно, всупереч судовим рішенням, користуючись покровительством високопосадовців профільного міністерства, виконують обов’язки керівництва Університету, використати перехідну суспільно-політичну ситуацію у державі та тихо і швидко провести незаконні вибори ректора (вони вже призначені на 30 травня) і зайняти крісло ректора провідного закладу вищої медичної освіти держави, ПРОВАЛИЛИСЯ.

Сьогодні нема жодних аргументів, які могли б дозволити їм у рамках закону провести такі вибори.

 

Нагадаємо, стаття 157 «Виконання ухвали про забезпечення позову» Цивільного процесуальний кодекс України говорить:

  1. Ухвала суду про забезпечення позову є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом. Така ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.
  2. Примірник ухвали про забезпечення позову залежно від виду вжитих заходів одночасно з направленням заявнику направляється судом для негайного виконання всім особам, яких стосуються заходи забезпечення позову і яких суд може ідентифікувати, а також відповідним державним та іншим органам для вжиття відповідних заходів.