НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УХВАЛА СЛІДЧОГО СУДДІ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ М. КИЄВА ПРО НАДАННЯ ТИМЧАСОВОГО ДОСТУПУ ДО ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВОЛОДІННІ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

03.10.2019

Клопотання сторони кримінального провадження слідчого третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань, погоджене прокурором відділу Генеральної прокуратури України про надання тимчасового доступу до документів, які знаходяться у володінні Національного медичного університету імені О.О. Богомольця  та його структурних підрозділах задоволено. Ухвалу про це підписано слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом невиконання Міністерством охорони здоров’я рішення суду про відновлення Катерини Амосової на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця. В рамках розслідування Печерський районний суд дозволив ДБР доступ до документів МОЗ, які стосуються звільнення і відновлення Катерини Амосової з метою отримання інформації щодо обставин підписання наказу про звільнення її з посади ректора НМУ ім. О.О.Богомольця, а також документів, які слугували підставами підписання такого наказу, а також інших наказів, які були підписані після 01 жовтня 2018 року, на підставі яких її було поновлено на посаді та знову звільнено.