НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з внутрішньої медицини

15.02.2019

Згідно з наказом МОН України від 28 листопада 2018 р. №1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році» та наказом № 215-К по НМУ імені О.О. Богомольця «Про проведення Всеукраїнської студентської
олімпіади у 2018/2019 навчальному році», на кафедрі внутрішньої медицини №2 13 лютого 2019 року було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з внутрішньої медицини.

Програма І етапу включала 50 тестових запитаннь з опублікованих матеріалів USMLE STEP-2. При рівності набраних балів при тестуванні враховувався особистий рейтинг студента-учасника.

Учасників олімпіади привітала завідуюча кафедрою внутрішньої медицини №2 доцент Мостбауер Г.В. та побажала «олімпійцям» успіхів в чесному професійному змаганні, а також наголосила на важливості постійного самовдосконалення для опанування такого важливого розділу медичної науки, як внутрішня медицина.

Участь в олімпіаді взяли 14 студентів 5-6 курсів медичних факультетів № 1 та №2.
Було створено журі, до складу якого ввійшли завідувач кафедрою внутрішньої медицини №2, доцент Мостбауер Г.В – голова журі, професор кафедри внутрішньої медицини №2 Руденко Ю.В., доцент кафедри внутрішньої медицини №2 Прудкий І.В. та доцент кафедри внутрішньої медицини №1 Міхньова Н.М.

Переможцем І етапу ВСО з внутрішньої медицини став Толіашвілі Микита – студент VІ курсу медичного факультету №2. Призерами – Кулик Олександра- VІ курс медичного факультету №2, Ткачишина Ксенія – VІ курс медичного факультету №2, Лукавська Елла – VІ курс медичного факультету №1, Мазанко Ксенія – V курс медичного
факультету №1.

З переможців І етапу ВСО буде сформована команда, яка 21-22 березня 2019 року буде відстоювати честь нашого Університету на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році, що пройде на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Бажаємо їм успіхів та гідних результатів!