НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА З НАГОДИ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

06.01.2019

Шановна університетська спільното!

Сьогоднішній світлий і величний день напередодні Різдва Христова увійде в історію української державності ще й як день здійснення багатовікової мрії українців про створення єдиної Православної Церкви та остаточного відділення від російського церковного впливу.

6 січня новообраному предстоятелю, Митрополиту Київському та всієї України Епіфанію у Стамбулі в храмі святого Георгія, який є резиденцією Константинопольського Патріарха, урочисто вручено Томос, яким Вселенський патріархат офіційно визнав в межах політично сформованої території України канонічно автокефальну, самоврядну православну церкву. У документі також викладені основні засади функціонування ПЦУ.

Вітаємо вас з цією надзвичайно важливою для України  подією.

Це велика перемога, але це і іспит на зрілість наших громадян, адже процес створення і поступове об’єднання всіх гілок українського православ’я буде непростим, і дуже важливо, щоб він згуртовував, а не роз’єднував українців.

У переддень світлого дня Різдва Христова прийміть найщиріші вітання і побажання миру у наших серцях, у великій університетській родині і на рідній українській землі

Великого людського щастя, міцного здоров’я вам і вашим близьким.