НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО З ПРИСВОЄННЯМ СТУТУСУ НАЦІОНАЛЬНОГО!

19.04.2019

Згідно з Указом Президента України №146/2019 від 17 квітня 2019 року, Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського отримав статус національного університету.

У документі зокрема йдеться, що «враховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України», його вагомий внесок у розвиток національної медичної та фармацевтичної освіти і науки, постановляю надати Державному вищому навчальному закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України» статус національного і надалі іменувати його – «Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України».

ЩИРО ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ УНІВЕРСИТЕТУ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ТВОРЧИХ ЗДОБУТКІВ ЗАДЛЯ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ НАУКИ ТА ВІТЧИЗНЯНОЇ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я!