НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ, ЧЛЕН-КОРЕСПОНДЕНТА НАМН УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ, ЛАУРЕАТА ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ, ДОКТОРА МЕДИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА КАТЕРИНУ МИКОЛАЇВНУ АМОСОВУ

08.02.2019

ШАНОВНА КАТЕРИНО МИКОЛАЇВНО!

Щиросердечно вітаємо Вас з днем народження.

Ваш високий професіоналізм керівника і науковця світового рівня, вроджена інтелігентність і життєва мудрість, відповідальна мужність і принциповість громадянської позиції, – це ті риси, які ми високо цінуємо. Саме завдяки ним наш рідний НМУ ім. О.О.Богомольця за останні роки став не лише провідним закладом вищої медичної освіти у державі та увійшов до найпрестижніших світових рейтингів, він ствердився як осередок студентської демократії і вільних можливостей для професійного росту, реалізації наукового потенціалу для кожного його співробітника.

Ваша відданість улюбленій справі, глибока повага до колег і готовність сповна ділитися своїми знаннями, досвідом і душевним теплом зі студентами, виводячи їх на нові вершини знань і формуючи принциповість у відстоюванні своєї громадянської позиції, милосердя, любов до своєї професії і до пацієнтів, – це те, що не міняється під впливом часу і життєвих обставин.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і  натхнення на нові звершення.
Нехай збуваються  Ваші мрії та сподівання, береже Вас доля, а життя буде щедрим і багатим на добро.